Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 126. Bölüm Özeti 25 Haziran Çifte Düğün

Aşk Bir Rüya 126. Bölüm Özeti 25 Haziran. Sankara Vani’nin Tapki olduğunu söyleyecek mi? İşte Aşk Bir Rüya 126. bölüm özeti!

Sankara gerçeği söylersem Tapki’yi kabul ederler diye gerçeği gizler. Bihan ise Vani’ye Tapki gibi davranmaya devam eder. Bihan televizyonda haberleri dinlerken hamile eşini bırakan adamı eleştirip kadını över.

Şada, Aditi’nin saçını yolarken Vani onu durdurur ve dolaba kilitleyen de sendin değil mi deyince Şada evet bendim diye itiraf eder. Önce Tapki şimdi kardeşi beni druv’dan ayırmak için çabaladılar diye Kosi’ye şikayet eder.ask bir ruya 126 bolum ozeti resmi

Druv araya girer ve araya giren sensin ben Aditi’yi seviyorum der. Birbirlerini de sevdiklerini itiraf ederler. Vasu madem öyle Vani evlenirken aynı düğünde siz de evleneceksiniz, bu şekilde Tapki geri döndü diye düşüneceğim der.

Aşk Bir Rüya 126. bölüm özeti devam ediyor. Sankara Kosi’nin odasında Tapki’nin yazdığı mektubu bulur ve onu Bihan’ın cüzdanına koyar. Tapki cüzdanda mektubu görünce hamile olduğunu bilmesine rağmen onu terk etti diye düşünüp üzülür.ask bir ruya 126 bolum resmi

O çıkınca Sankara koşarak gelir ve mektubu alır. Bihan gelince onu cüzdanını karıştırdı zanneder ama Sankara bir şey yapmadım der. Bihan yine de ondan şüphelenir. Tapki gelinliği Sankara’ya verip sen Bihan ile evleneceksin ama kimse bunu bilmeyecek der. Sankara mutludur. Tapki gizlice Sankara’ya haldi sürerken Bihan gelince Sankara gizlenir.

Aşk Bir Rüya 25 Haziran Özeti Gitme Aklım Sende Kalır

Şada düğünü engellemek için buhar makinesi zehir ekler. Aditi ve Vani zehirden etkilenir diye düşünür. Aditi telefon çalınca çıkar ve zehirden etkilenmez.

Vani ise öksürünce Bihan onu çıkarır. Druv bunun ardındaki isim Şada diye düşünüp onu düğün bitene kadar bağlar. Ve çiftler artık mandapa geçecektir. Druv ve Aditi oturur. Vani yerine gelen Sankara da oturur.

Bihan gelinin Vani olmadığını anlar ve evlenmeyeceğim der. Herkes şok içinde iken bu Vani değil deyip duvağı kaldırınca büyük bir şok yaşanır. Vani gelir ve bu okuma yazması dahi olmayan, egoist adamla evlenmeyeceğim der.ask bir ruya 25 haziran resmi

Bihan onu kolundan tutup odaya götürür ve bana ikinci bir acı verme diye ağlayarak yalvarır. Vani cüzdanı gösterip ben Tapki değilim der. Bihan anlam veremez ve Sankara ile evleneceğim ve yüreğindeki sevgi ile bu evliliği sen durdurmaya çalışacaksın der. Tapki öfke ile cüzdana bakar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu