Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 127. Bölüm Özeti 26 Haziran Alın Yazısı

Aşk Bir Rüya 127. Bölüm Özeti 26 Haziran. Kabir geliyor ve dengeler değişiyor. İşte Aşk Bir Rüya 127. Bölüm Özeti!

Çaça hapisten kaçar ve gelirken biriyle çarpışır kolundaki saati düşürür ama umursamaz. Bihan ise Sankara ile evlenecektir. Tüm ritüeller bitmek üzeredir.

Druv ile Aditi ritüelleri tamamlar ama Bihan son adımda sen de evlenmezsen hala senin Tapki olduğunu düşüneceğim der. Tapki madem öyle kapıdan giren ilk erkekle evleneceğim der. Bu sırada elektrikler gidip gelir. Kapıda bir adamı gören herkes şok olur.

Kabir kendini tanıtıp bir adamla çarpıştığını saatini düşürünce buraya kadar onu takip ettiğini ve saati vermek için geldiğini söyler. Druv saate bakmak için harekete geçtiğinde Çaça silahı sıkar. Druv düşen saati almak için eğildiğinde mermi Kabir’e isabet eder.ask bir ruya 127 bolum resmi

Kabir yaralı haldedir. Çaça ise polisler tarafından yakalanır. Bihan Kabir’e bu kadınla evleneceksin deyince Kabir şok olur ve kabul etmeden uzaklaşmak için kalktığında başı döner. Biraz daha dinlenmesini isterler.

Bihan Sankara’ya seni eşim olarak görmüyorum benim tek eşim Tapki der. Sankara Tapki’ye evlendik ama Bihan’ın karısı olamadım diye dert yanar. Tapki ona yardım edeceğini söyler.

Aşk Bir Rüya 26 Haziran Özeti İnanmam Asla!

Şada ise Druv ve Aditi’nin yataklarını kırar. Böylece çift ilk gecelerinde ayrı odalarda kalmak zorunda kalırlar. Bihan ise zorla Sankara’ya takmadığı mangalsutrayı Tapki’ye takmaya çalışır.

Tapki tepki gösterince o adamla evlenirsen Tapki olmadığına inanacağım der. Tapki Kabir ile konuşup onu ikna eder. Kabir bir süre kalıp rol yapacaktır.ask bir ruya 26 haziran ozeti resmi

Şada Kabir’e gitmesi için para teklif ederken Kabir hesabındaki parayı gösterip buna ihtiyacı olmadığını söyler. Kabir Tapki’ye yardım etmek için bir süre kalacak ve rol yapacaktır. Aditi ise ritüel gereği herkes için yemek yapar.ask bir ruya 26 haziran resmi

Şada öksürünce Kabir herhalde bir şeye alerjiniz var derken Şada Aditi’ye bakıp önce kocamı aldın şimdi de beni öldüreceksin galiba diye homurdanır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. esma abla acaba 7yil ayri kalan bihan tapkinin ikizleri olunca ve sonra sada ikizlerden birini aliyo bihana kaza yaptiriyo adetide oluyo sadanin yanindaki bihan tapkinin kizi buyumustur dogrumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu