Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 130. Bölüm Özeti 29 Haziran Kabir’in Amacı

Aşk Bir Rüya 130. Bölüm Özeti 29 Haziran. Kabir ne için geldi diyorsanız bu bölümü kaçırmayın. Aşk Bir Rüya 130. bölüm özeti sizlerle!

Kabir’in gece yarısı bir yere gittiğini gören Bihan merak eder. Kabir zincirle bağlı bir kadının yanına gider. Kadın ondan tiksinircesine hareket etse de Kabir ona sarılıp yemek yedirmek ister.

Bihan’ı fark eden Kabir kadının ağzını kapatır. Bihan oradan ayrılır. Ama bu işin peşini de bırakmaz. Kabir’in odasını karıştırır ve bir kadın resmi bulup bu kim diye hesap sorar. Tapki de gelir ve bu kim diye sorar.ask bir ruya 130 bolum ozeti resmi

Kabir bu ölen kardeşim Neha’nın resmi der. Tapki de ona destek olur. Kabir kardeşinin yanına gider ve doğumgünü pastası götürür. Neha mumları görünce deliye döner. Kabir geçmişi hatırlar.ask bir ruya 130 bolum resmi

Bihan Neha’ya otel projesi için evi boşaltmasını aksi takdirde evi yakacaklarını söyler. Kabir geldiğinde Neha’nın eşi ve oğlu alevler arasında kalmıştır. Kabir Bihan’ı öldürmeye yemin eder.  Kabir bu amaçla tüm aileyi ikna edip pikniğe götürür. Çiftler tek tek dans eder.

Aşk Bir Rüya 29 Haziran Özeti Vasu Gerçeği Öğrendi

Kabir bulduğu ilk fırsatı değerlendirir ama Tapki’nin ayağına diken batınca Bihan onunla ilgilenmek için eğilince Kabir tetiğe basmaz. Daha sonra tetiğe bastığında Tapki merminin işaretleyicisini fark eder. Kabir’e bundan bahsedince Kabir ses gelmedi diye onu oyalar.

Bihan dayanamaz ve Tapki’nin yanağından öpüp sen benim Tapkimsin der. Tapki yanağına dokunur ve neden intikam almak için bu kadar zayıfım der. Bu sırada ağlayan bir çocuk sesi duyar ve sesin geldiği yere doğru gider.ask bir ruya 29 haziran resmi

Tapki sesi takip ettiğinde mafya tarafından kaçırılmış çocukları görür. Onu da esir alırlar. Bihan gelip onları kurtarır. Tapki’ye çocukları çok önemsiyorum deyince Tapki çileden çıkıp kendi bebeğini umursamadım dese de Bihan anlamadan şok olur.

Kabir ise Bihan’ı öldürmek yerine ona acı çektirmeyi düşünür. Kabir Tapki’ye gelip Bihan seni seviyor ve sen istemesen de senin Tapki olduğunu anlar der. Vasu onları duyup şok olur. Olanları düşünüp ağlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu