Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 132. Bölüm Özeti 1 Temmuz İntikam Ateşi

Aşk Bir Rüya 132. Bölüm Özeti 1 Temmuz. Tapki intikam için Kosi’ye oynadığı oyunlarla onu çıldırtacak. İşte Aşk Bir Rüya 132. bölüm özeti!

Sankara Tapki ve Kabir için odalarını dekore etmiştir. Sankara kapıyı iyi kilitleyin derken Tapki kapıyı şak diye Bihan’ı yüzüne kapatır.

Tapki ağlarken Kabir düğün gerçek değildi ki neye üzülüyorsun der. Tapki Bihan adına üzgün olduğunu söyleyip Kosi’nin gerçek yüzünü ortaya çıkarması için ondan destek ister. Kabir yanındayım der.

Sabah olduğunda Tapki ritüelleri yaparken Bihan gitmek istese de vasu onu durdurur. Vasu Sankara ile evlenmelisin derken Sankara Vani evlendiğinde evlenecektik der.

Bihan yalan söyledim deyince Tapki önce Tapki’ya şimdi de Sankara’ya ihanet ettin der ve evlenmesini ister.

Bihan hayatıma sen karar veremezsin diye kızar. Kabir ise Bihan’ı daha da üzmek ister ve bu amaçla Tapki’yi kışkırtsa da Tapki yeterince acı çekiyor diye isteklerini reddeder.ask bir ruya 132 bolum ozeti resmi

Hapisteki zor koşullara alışamayan Çaça, Kosi’ye karşı ifade verecektir ama Kosi hapishaneye gidip ona verilen yemeğin içine zehir ekleyip onun komaya girmesini sağlar. Bunu öğrenen Tapki çok üzülür. Şada ise Aditi ve Druv’u oyuna getirir.ask bir ruya 132 bolum resmi

Otele gittiklerinde Aditi bayılırken Şada onun kıyafetleriyle Druv’a yaklaşır. Druv ise içkinin etkisiyle onu Aditi zannedip yakınlaşır.

Kosi ise içinde kocanı öldürsen de kendini kurtaramayacaksın yazısı olan bir not bulur. Tapınağa gelmesi yazan kağıda inanıp gittiğinde karşısında Tapki’yi görüp şok olur.

Aşk Bir Rüya 1 Temmuz Özeti Sankara Geçmişi Gizler

Tapki bir tanrıça gibidir. Kosi korkudan aklını kaybetmek üzeredir koşarak ayrılır. Kabir ona bakınca ne kadar güzelmiş diye düşünür.ask bir ruya 1 temmuz ozeti resmi

Tapki yeniden Vani gibi giyinir ve Kosi’ye ne olduğunu sorar. Kosi Tapki geldi der. Tapki kontrol edelim der. Gittiklerinde orada olmadığını gören Kosi çok korkar.

Tapki ise suçluluktan onu görmüş olabilirsiniz acaba onu siz mi öldürdünüz der. Kosi hayır ben yapmadım der.

Kabir ise Bihan bakıyor diyerek Tapki’ye sarılınca Tapki rahatsız olur. Vasu ise Bihan ve Tapki ayrılığında Sankara’nın bir parmağı olabilir diye düşünür.ask bir ruya 1 temmuz resmi

Şada Aditi’yi uyuyan Druv’un yanına bırakır. Çift uyandıklarında şaşkındır. Tapki ise Kosi’yi arabayla çiğnemeyi hedefler.

Kosi korkuyla Bihan’a gittiğinde Bihan orada araba yok der. Kosi sakinleşir. Ama Tapki bu defa da ona Vani kılığında meyve suyu ve ilaç içirir. Kosi her şeyi itiraf edecektir. Şada ise Druv ile gece birlikte olduğunu söyleyince ne Druv ne de Aditi ona inanır ama Şada sinduru hatırlayıp gerçeği anlayacaksınız diye sırıtır.ask bir ruya 1 temmuz detay resmi

Vasu ise Sankara’yı mektup konusunda sıkıştırınca Sankara ilk fırsatta mektubu yakmaya gider ama Vasu gelince gazetelerin arasına saklar. Vasu ise gazeteleri buraya yerleştir deyince Sankara mecburen buna itaat eder. Şimdi gazeteleri yok etmesi gerekir ama nasıl?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

2 Yorum

    1. Aynen öyle mektubu kosi saklıyor ama tapkiyi sankar öldürüyor çünkü vaniyle eğlence sırada sankar kosinn odasından mektubu buluyor ve bihann cüzdanına koyuyor okumuş ve gelmemiş diye düşünüyor vani sankarla evlendiriyor bihan fark ediyor ve vaniyle tapki senle evlenmek ıstiyorum diyor odaya götürüyor ve bak herşey biraktin gibi elbiselerin bile duruyor diyor vani bebeğinin intikamı için evlen meyvem diyor ce bihan kızıp sanlarla eğlencem diyor ama evlenmiyormu onu bilmiyorum vani tapki olarak geldinde herşey o anlatsam derken kaçırıyorlarmış kabir kurtarıyormuş ve tapki anlatıyor kanbur in resmini çektir miş sankar raporu değiştirmiş mektupta onun el yazısı deyilmiş e bihan herzamanki gibi inanmıyor ve sankara sindur sürüp kolye takıyor sankar sırıtıyor bihan onu karısı olarak hiç görmüyor zaten benim karin tapkiyi diyor izlemişti nette ordan biliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu