Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 133. Bölüm Özeti 2 Temmuz Sen Ağlarken

Aşk Bir Rüya 133. Bölüm Özeti 2 Temmuz. Bihan Kosi2nin gerçek yüzünü öğrendi ve yıkıldı. Peki ya Tapki ne yaptı? İşte Aşk Bir Rüya 133. bölüm özeti!

Tapki Kosi’yi korkutmaya devam eder, Kosi Tapki ölmedi diye korkar ve onu öldürmek için plan yapar. Tapki gelmeden buluşma yerine gider ve bomba düzeneği yerleştirir.ask bir ruya 133 bolum ozeti resmi

Tapki bundan bihaber ormana giderken Bihan onu takip eder. Tapki tuzağa düşüp ağaçta asılı kalır, üstelik bomba düzeneği de vardır. Tapki ne yapacağını şaşırırken Bihan onu bulamaz.

Tapki’nin yardım çığlıklarını Kabir duyar. Bomba düzeneği aktif ve 2 dakika içinde infilak edecektir. Kabir önce Tapki’yi kurtarmak için bombayı durdurmayı başarır. Kosi ise geldiğinde ortada kimsecikler yoktur.

Bihan onları görünce Tapki’nin kıyafetleri neden üzerinizde diye hesap sorar. Kabir ona kızar ve eşime soru sorma hakkına sahip değilsin diye kızar. Tapki ona teşekkür eder. Kosi ise Tapki’nin kıyafetleri içinde Vani’nin olduğunu her şeyi anlamıştır. Bakalım Kosi şimdi ne yapacak?

Aşk Bir Rüya 2 Temmuz Özeti Hesap Vakti

Tapki Kosi’nin yanına geldiğinde Kosi söyle bakalım sana Vani mi diyeyim yoksa Tapki mi deyince Tapki şok olur. Tapki Kosi’nin üzerine bomba yerleştirmiştir. Kosi bağırarak aşağı iner ve Tapki geldi der.ask bir ruya 133 bolum resmi

Herkes delirdin mi Tapki öldü derken Kosi kurtar beni oğlum diye Bihan’a yalvarır. Bihan bombayı durdurdum zannetse de bomba yeniden aktif olur.ask bir ruya 2 temmuz ozeti resmi

Evdekiler Kosi’den uzaklaşırken Tapki bomba patlamasın istiyorsan gerçeği itiraf et der. Kosi kabul etmek zorunda kalır.

Kosi her şeyi itiraf edince Bihan’ın dünyası başına yıkılır. Bomba ise gerçek değildir. Vasu ise Kosi’ye tokat atıp hesap sorar. Bihan odaya gider ve kapısını kilitler.ask bir ruya 2 temmuz resmi

Druv’un ısrarıyla kapıyı açtığında Vasu ona sarılıp teselli eder. Tapki ise gözyaşları içindedir. Kabir mutlu olman gerek Kosi’nin gerçek yüzü ortaya çıktı deyince Tapki tepki gösterir ve Bihan acı içinde nasıl mutlu olurum der. Aşk Bir Rüya 133. bölüm özeti burada sonlanırken bakalım Tapki ne yapacak?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu