Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 134. Bölüm Özeti 3 Temmuz Ben Geldim

Aşk Bir Rüya 134. Bölüm Özeti 3 Temmuz. Tapki gerçek kimliğini sonunda söylüyor. İşte Aşk Bir Rüya 134. bölüm özeti!

Bihan Kosi’ye sana karşı nefret bile duymak istemiyorum deyip git burdan der. O gidince Bihan, Tapki ile arasını düzeltmek için uğraşacağını söyler. Tapki Kosi’nin ardından gider.

Kosi hayatımdaki herkes senden dolayı gitti, bunun intikamını alacağım der. Tapki biz sizi affetsek de Tanrı sizi affetmez der. Kosi sinirle gider.ask bir ruya 134 bolum ozeti resmi

Bihan özür diler ve Tapki’ye sarılmak üzeredir ki Sankara Bihan’ı durdurur ve karşındaki Kabir’in eşi der. Tapki odasına gidip ağlar. Vasu geldiğinde ona sarılıp ağlayan Tapki, her şey iyileşecek umarım der.

Aditi ise bayılınca doktor gelir hamile olduğunu söyler. Herkes çok sevinir. Şada ise odasında sinirden her şeyi kırar. Onu götürmek için gelen babasına da kötü davranır. Ardından Aditi diye bağırır.ask bir ruya 134 bolum resmi

Tapki ise tüm gerçeği bir sonraki gün Bihan’a söylemeyi düşünür ama Sankara’nın para verdiği mafya tipli adamlar onu kaçıracaktır.

Bihan da yarın onunla konuşup her şeyi düzelteceğim diye düşünür ama Kabir’in de Bihan için kötü planları vardır. Bakalım çiftimiz neler yaşayacak?

Aşk Bir Rüya 3 Temmuz Özeti Dön Desem

Aditi’nin hamile olmasından dolayı evde parti düzenlenir. Şada ise kutu içine yılan koyar ve Aditi’yi öldürmeyi planlar. Kumandası elinde o anın gelmesini bekler.ask bir ruya 3 temmuz ozeti resmi

Sankara’nın ayarladığı adamlar geldiğinde Bihan bunlar kim der. Sankara yalan söyleyip garson ayarladım diye yalan söyler. Bihan oradan ayrılır. Parti başladığında Bihan, Tapki’ye şal hediye eder.

Tapki Vani gibi giyinmekten vazgeçip gidip üzerini değişmeyi düşünürken dans etmesi için sahneye çağrılır. Tapki dans ederken Bihan yanına gelir ama Kabir de gelip Tapki ile dans eder. Sankara da Bihan’a eşlik etmek ister.

Tapki sahneyi bırakıp giderken Bihan öfke dolu bakışlarla Kabir’i süzer. Şada Aditi’yi öldürmek için getirdiği yılanı salıverir. Yılan Tapki’ye doğru gelince Bihan yılanı tutup dışarı atar.ask bir ruya 3 temmuz resmi

Tapki bu sırada gidip kıyafetlerini değiştirir ve Tapki olarak dönmeyi planlar. Ancak Sankara’nın adamları gelecektir ki elektrik kesilir.

Tapki salona gider ve Vani değil Tapki olduğunu kocasının onu terk ettiğini söyler. Herkes şok olur ve elektirikler gelir. Bihan onun yüzünü görünce şok olurken Aditi duygulanır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu