Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 135. Bölüm Özeti 4 Temmuz Severek Ayrılanlar

Aşk Bir Rüya 135. Bölüm Özeti 4 Temmuz. Tapki ve Bihan sonunda kavuşacak mı derken olanlar oldu! İşte Aşk Bir Rüya 135. bölüm özeti!

Tapki geldiğini ama Bihan için geri dönmediğini söylese de Bihan beni bir kez affet ve sarıl, nolur geri dön der. Tapki duygulanırken Kabir ve Sankara kızgındır. Tapki iki yıl boyunca ben sana sarılmak istedim ama yoktun der.ask bir ruya 135 bolum ozeti resmi

Vasu her şey Kosi yüzünden nolur affet der. Bihan ne sorarsan cevaplama hazırım der. Kabir araya girer Tapki benim eşim ve sana sarılamaz der. Evlilik resimlerini, evlilik belgesini gösterir. Tapki şok olur. Bihan inanmayınca Kabir din görevlisini getirir.ask bir ruya 135 bolum resmi

Din görevlisi de onaylar. Odaya gittiklerinde Tapki, Kabir’e tokat atacakken Kabir elini tutup ben Bihan değilim dikkat et der. Tapki istediğin para ise al ve git der. Kabir paraları atar ve karım olmanı istiyorum der.

Sankara kabir’e Vani ile ilgili gerçeği önceden bildiğini biliyorum düşmanımın düşmanı benim dostumdur deyip onunla el sıkışır. Bihan ise Tapki oyuna geldi deyip polise sahte evlilik belgeleri imzaladı diye Kabir’i tutuklamasını ister. Polis belgeleri kontrol eder ve Bihan ve Tapki boşanmış olduklarını kanıtlar. Tapki bilmeden attığı imzanın onu nereye getirdiğini düşünüp ağlarken bihan nasıl olur diye şok olur.

Aşk Bir Rüya 4 Temmuz Özeti Tapki Kabir’in Niyetini Araştırır

Hem Bihan hem Tapki gözyaşları içindedir. Tapki Kabir’e evlilik gerçeğini anlatması için yalvarırken Kabir ise biz hata yapmadık evlendik sadece der. Bihan acı içinde silahı alnına dayar ev intihar edecekken son anda onu durdururlar.ask bir ruya 4 temmuz ozeti resmi

Evdeki herkes Tapki’ye karşıdır. Bihan Kabir ve Tapki için odalarını dekore eder ve bu benim en büyük cezam deyip odadan çıkar. Tapki Kabir’e neden herkesi bana düşman ettin der.

Kabir ben seni destekledim sen de sormadan beni destekleyeceksin der. Tapki ne konuda dese de Kabir ser verir sır vermez. Tapki bu hareketin ardında ne var öğrenmeye karar verir.

Sankara ise odalarını dekore eder ve Bihan’a tam anlamıyla eşin olmak istiyorum der. Tapki ise Kabir konusunda bir dedektiften yardım alır. Bu sırada Şada, Aditi’nin bebeğini kaybetmesi için birilerine para verir ve Aditi’ye tatlı vermesini söyler.ask bir ruya 4 temmuz resmi

Tapki adamlardan biri ile çarpışır ve adamın peruğu düşünce Aditi tatlıyı yiyecekken onu durdurur. Druv eşimi kim öldürmek ister deyince adamlar Şada’yı işaret eder. Tapki Şada’ya tokat atar. Şada bayılır çünkü hamiledir ve Druv’dan hamile olduğunu söyleyince herkes şok olur.

Vasu Şada’ya babasıyla gitmesini söylerken Druv ben tek eşim var o da Aditi der. Şada ise giderken dilerseniz DNA testi yapın der. Tapki ise dedektiften Kabir hakkında bulamadığını öğrenirken Kabir oraya gelir ve ne yapacaksın der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu