Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 136. Bölüm Özeti 5 Temmuz Kabir’in Oyunu

Aşk Bir Rüya 136. Bölüm Özeti 5 Temmuz. Tapki Kabir’in gerçek niyetini anlamak için çabalıyor ama…İşte Aşk Bir Rüya 136. bölüm özeti!

Kabir zorla Tapki’nin eline adını kına ile yazar. Tapki öfkeyle elini mendille siler. Bihan ise tam ismi yazarken onları görünce sinirle odasına gider. Tapki Kabir’in sakladığını bulup evden atmayı planlar. Şada ise Druv ile yakınlaştıkları gecenin videosunu izletir. Herkes şok olurken Aditi yıkılır.

Şada işte fragman ben Druv’un bebeğini taşıyorum der. Aditi Druv’a aramızdaki her şey bitti diye ağlar. Druv içki içtiğini hatırlar ve kesinlikle içinde bir şey vardı bana inan diye yalvarır.ask bir ruya 136 bolum ozeti resmi

Daha sonra bir süre ayrı kalmamız sana da iyi gelecek deyip gider Druv. Tapki ise Şada’ya tokat atacaktır ki Şada onu durdurur. Tapki bir yalanla Druv’la evlendin hata ettin deyince Şada sen de Bihan’ı kandırıp Kabir ile evlendin der. Tapki Bihan’a ihanet ettiğini düşünür.

Druv Vasu’ya gider ve her şeyin sorumlusu benim beni döv der. Vasu onu sakinleştirir ve gerçek şu ki iki bebeğin de babası sensin kader der. Tapki ise Kabir’i takip eder ama Kabir bunu fark eder ve benim hakkımda bir şey öğrenemeyeceksin der.ask bir ruya 136 bolum resmi

Birlikte eve döndüklerinde Kabir onları Bihan’ın izlediğini görür ve Tapki’ye aşk şarkısı söyler. Tapki sinirle giderken şalı Bihan’ın yüzüğüne takılır. Kabir şalı çıkarırken yabancılara dikkat et der.

Şada ise Druv’a yaklaşmak isteyince Druv ucuz kadın çekil diye öfkelenir. Kabir ise bir sonraki gün bu defa da Bihan’ı kıskandırmak için Tapki’ye haldi uygular.

Aşk Bir Rüya 5 Temmuz Özeti Acı Çeke Çeke

Tapki haldiyi Kabir’in ayakkabılarına da sürüp onun gittiği yeri bulmayı düşünür. Vasu ise Kabir’e bir tomar para ve mücevher verir bunu al ve çocuklarımı terk et der. Kabir kabul etmez. Vasu’nun aklına olaylar nedeniyle unuttuğu mektup gelir ve onu bulmaya karar verir.

Sankara bunu fark eder ama vasu mektubu bulup Tapki’nin yatağına koyar. Tapki dışarda olduğu için onu ararken Sankara içeri girip mektubu almayı düşünür. Druv ise Aditi için yaptığı helvayı yiyen Şada’yı görünce sinirlenir, Aditi ise üzülür.ask bir ruya 5 temmuz ozeti resmi

Vasu Sankara’yı azarlarken Sankara tırnak makası almaya gelmiştim diye yalan söyler. Gerçek ortaya çıkmadan Vasu’yu öldürmeyi planlar. Yere su döker ve kabloları yerleştirip Vasu’nun elektrik akımıyla ölmesi için çabalar.ask bir ruya 5 temmuz resmi

Tapki ise Kabir’i takip eder. Kabir kız kardeşinin yanına gider. Tapki ardından giderken Bihan da onu takip eder. Kabir işi bitince geri dönerken ayağındaki haldiyi görüp Tapki der ve geri döner. Bihan ise içeri giren Tapki’ye neden burdasın derken ardından gelen Kabir romantizm yapacaktık deyince Bihan öfkeyle gider. Tapki ise Kabir’in buraya neden geldiğini bulmaya kararlıdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. ???Yaaaa Zeynep abla sağ ol telefonu daha yeni elime aldım açar açmaz karşıma çıktı çok mutlu oldum ????

  2. başka sitelerin adını burada yazmayın. İsteyen istediği yerde özetini okusun! sonra tv de aynı bölümü izlesin! o zaman karar versin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu