Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 137. Bölüm Özeti 6 Temmuz Olmasa Mektubun

Aşk Bir Rüya 137. Bölüm Özeti 6 Temmuz. Bihan sonunda mektubu eline alacak. İşte Aşk Bir Rüya 137. bölüm özeti!

Sankara Vasu ölecek diye beklese de Tapki’nin duasını alan Vasu kurtulur. Tapki eve geldiğinde Vasu ona mektuptan bahsedecektir ki mektup uçar. Vasu önce mektubu yakalar ve Tapki’ye aranızdaki yanlış anlaşılma bitecek derken Sankara başına paat diye saksıyı atar. Vasu bayılır.ask bir ruya 137 bolum ozeti resmi

Doktor 6 saat sonra uyanmazsa komaya girebilir der. Tapki tam bir şey diyecekti diye ağlarken Sankara vasu’nun elindeki mektubu almış ve sevinçle odasındadır. Mektup elinden uçar ve bir ağaca takılır ama Sankara onu göremez ve rüzgar götürmüştür diye düşünüp mektuptan kurtulduğunu düşünür.

Tapki ise Vasu’nun ona bir mektuptan bahsettiğini hatırlar ama şu an için tek isteği Vasu’nun gözlerini açmasıdır.

Sankara enjeksiyona sinek ilacı katar ve Vasu’dan kurtulmayı planlar ama Tapki sayesinde telaşlanıp bunu beceremez. Vasu gözlerini açmayınca komaya girdi denilir.ask bir ruya 137 bolum resmi

Tapki dua ederken Vasu gözlerini açar ve başını tutarak Tapki’ye gider. Tapki onu görünce sarılıp ağlarken Vasu Bihan’ın mektubu hiç okumadığını söyler. Tapki duygulanır ve ağlar.

Aşk Bir Rüya 6 Temmuz Özeti Kabir Tapki’yi Kurtarır

Tapki bu gerçeği Bihan’a söyleyecektir ki Sankara’nın işbirlikçisi Kabir gelir ve Vasu’nun iyileşmesini kutlayalım der. Vasu yeniden bayılınca hemşire gelir. Tapki Bihan ile Vasu’nun başında beklerken Bihan’dan her şey için özür diler ama detay vermez. Bihan özrünün değeri yok der ve gider.ask bir ruya 6 temmuz ozeti resmi

Vasu uyandığında söyledin mi diye sorar. Tapki ise senin yanında söylemek istedim der. Vasu ise Kabir bir şeyler yapar diye korktuğunu söyler ama Tapki o bir şey yapamaz der.

Tapki özene bezene hazırlanır ve Bihan’a gerçeği söyleyecektir ama bu defa da Sankara’nın tuttuğu adamlar onu kaçırır. Üstüne bir de taciz edeceklerdir ki Kabir onu kurtarır. Ancak onun da üstü başı kurtarırken yırtılmıştır.

ask bir ruya 6 temmuz resmi

Üstü başı yırtılmış halde olan Tapki ve onu alnından öpen Kabir’in fotoğraflarını çektiren Sankara bunları herkese gösterir. Vasu ise ağaçta takılı kalan mektubu görüp almıştır ve şok içinde olan Bihan’a Tapki’nin hamile olduğunu gösteren mektubu verir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu