Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 139. Bölüm Özeti 8 Temmuz Para Para Para

Aşk Bir Rüya 139. Bölüm Özeti 8 Temmuz. Kabir bu defa da rüşvet ile kazanmayı hayal ediyor. Bakalım gerçek olacak mı? İşte Aşk Bir Rüya 139. bölüm özeti!

Sankara Tapki’ye meydan okur ve Bihan’ı benimle evlendiren sendin unutma der. Tapki Bihan’ı yanlış anladığım içindi onu geri alacağım diye meydan okur. Evin büyükannesi eve konuk olarak gelir. Bihan ve Tapki’nin ayrıldığından bihaberdir.ask bir ruya 139 bolum ozeti resmi

Vasu iki günlüğüne Bihan ve Tapki’nin eş gibi davranmasını ister çünkü büyükanne daha önce iki kez kalp krizi geçirmiştir ve yine kriz geçirmesinden korkarlar. Sankara bu duruma sinir olur.

Kabir ise tam yeni yıl için kutlama pastası kesilecekken gelir ve Tapki’ye sindur süreceğini söyler. Tam o sırada elektrikler kesilir ve Vasu ve Tapki Kabir’i bir odaya götürüp bağlar ve ağzını bantlarlar. Büyükanne kimdi o adam diye sorduğunda ise kuyumcudan geldiğini söyler. Bihan ve Tapki pasta kesip birbirlerine yedirirler. Büyükanne Bihan’a sakın karını üzme der.

Tapki Kabir’i serbest bırakıp bu şekilde davranma sebeplerinin büyükanne olduğunu hasta olduğunu söyler. Kabir anlayışla karşılar.ask bir ruya 139 bolum resmi

Sankara cadısı ise kriket maçına Tapki’nin katılmasını engellemek için bir plan yapar ve dolaba fare tuzağı kurar. Tapki tuzağa elini sıkıştırınca Kabir ona yardım etmeye çalışır. Bu sırada Sankara ikisini dolaba iter ve dolabı kilitler. Kabir dolapta Tapki’nin elini kurtarır ama ikisi de kilitli olduğu için maça gidemez.

Aşk Bir Rüya 8 Temmuz Özeti Yarış Başlasın!

Bihan Tapki gelemeyince eve gelir. Tapki’nin sesini duyup dolanı açtığında Tapki kucağına düşer, kilimiz göz göze gelir. Bihan Kabir’e adil bir şekilde onu yenmek istediğini ondan sadaka istemediğini söyler. Ve maçın başlama zamanı gelir. Oyunu Tapki ve Kabir’in takımı başlatır. Sankara ise maçı kaybetmeleri için yere su döker.ask bir ruya 8 temmuz ozeti resmi

Kabir Suman ve Preeti’ye yüklü miktarda para verir ve oyunu kaybetmelerini söyler. Başta hayır deseler de sonunda kabul ederler. Sankara ise ikinci bir planla yağladığı topu Bihan’a verir.

Bihan topu yanlışlıkla Tapki’ye atınca Tapki kafasına top geldiği için bayılır. Vasu Tapki’ye yardım ederken Kabir oyuna hile kattınız diye tepki gösterir. Bihan elinden topun nasıl kaydığını anlamadığını söylese de nafile.ask bir ruya 8 temmuz resmi

Tapki oyunu izleyici koltuğundan izlerken para dolu çantayı görüp Kabir’in tuzak kurduğunu bundan dolayı Suman ve Preeti’nin kötü oynadığını anlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu