Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 141. Bölüm Özeti 10 Temmuz Sankara’nın Piyonu

Aşk Bir Rüya 141. Bölüm Özeti 10 Temmuz. Bihan oyunu kaybetse de ev için mücadeleye devam ediyor. İşte Aşk Bir Rüya 141. bölüm özeti!

Kabir, Tapki’ye evi boşaltmaları gerektiğini sen söyle der. Tapki gözyaşları içinde nasıl söylerim diye duygulanır ve bana bir yol göster diye dua eder. Neha tam da bu sırada köpekten korkup Tapki’den yardım ister.

Tapki köpekleri uzaklaştırıp Neha’nın yüzüne bakınca onun Kabir’in öldü dediği kardeşi olduğunu hatırlar. Bunu teyit etmek için sorar. Neha onaylayıp abim nerede diye sorar. Kabir ise Pandey ailesinin evi boşaltmasını zevkle izlerken Tapki, Neha’yı getirir ve onun Kabir’in kardeşi olduğunu söyler.ask bir ruya 141 bolum ozeti resmi

Neha abisine sarılırken Vasu öldü demiştin der. Neha bu sırada Bihan’ı görüp çıldırır. Tapki onu odaya götürüp sakinleştirir. Daha sonra Kabir’e neden yalan söyledin, kardeşinin intikamını mı alacaksın ondan dolayı mı Bihan’ı görünce tuhaf davrandı der.

Kabir evet Bihan onun aileini ve evini yok etti der. Bu sırada Bihan gelir ve kardeşin için üzgünüm der. Kabir ona ne yaptığını da hatırladın mı deyip evini yaktığını söyler. Bihan o zaman Tapkim yoktu ve taş gibiydim, para ödemeyenin evini yakıyordum ve şimdi yine Tapkim yok yine taş gibiyim derken Tapki ağlar.

Pandey ailesi gözyaşları içinde anılarını geride bırakarak konaktan ayrılırken Tapki arkalarından ağlar. Kabir onun yanına gelir ve elinden tutup arabaya bindirir. Pandey ailesine doğru hızlıca arabayı sürer ve sonunda durur.ask bir ruya 141 bolum resmi

Size bir şans daha vereceğim, konağı satın almak için bir ay içinde 5 r biriktirin ve ben de evi size satayım der. Bihan kabul etmez. Tapki reddederek iyi yaptın çünkü o kadar parayı kazanamazsın der. Bihan bakakalır.

Aşk Bir Rüya 10 Temmuz Özeti Bihan Evi Alabilecek Mi?

Bihan konağı satın alacağını söyler. Kabir daha sonra Tapki’ye neden bunu yaptın deyince Tapki biliyorum ki Bihanım o parayı kazanacak sana meydan okuyorum der. Kabir size iyi şanslar diye dalga geçer.

Tapki Kabir’in odak noktası olan Neha’yı iyileştirmek için ormana götürür ve yangın çıkarır. Neha başta korksa da su döküp yangını söndürür. Kabir Tapki Neha’yı korkutuyor diye düşünse de Tapki ona korkularıyla baş etmeyi öğretmiştir. Doktor bunun doğru olduğunu söyler.

Neha kendine geldiğinde artık yangından korkmadığını söyler ve nerede olduğunu sorar. Kabir Bihan Pandey’in evi deyince Neha Bihan’dan intikam almasını söyler. Sankara ise bunu duyup Neha’yı öldürmeyi ya da onu Tapki’den kurtulmak için katil etmeyi planlar.ask bir ruya 10 temmuz ozeti resmi

Kabir Tapki’ye teşekkür eder ve ona bir dileğini gerçekleştireceğini söyler. Tapki evi bırakıp git der. Kabir ise bunu yapamam deyince Tapki ama Neha iyileşti der. Kabir iyileşti ama peki ya geçen iki yılı kim geri getirecek, Neha’nın oğlunu kim döndürecek yapamam der. Tapki merak etme Bihan o parayı biriktirip seni atacak der.

Vasu mücevherlerini Bihan’a vermek istediğinde Bihan bunları alamam diye reddeder. Tapki ise gelip kendine ait eski mücevherlerini almasını söyler. Vasu kabul etmezken Bihan asit alır ve bu mücevherlerin üzerine döker. Sana muhtaç değiliz der. Tapki gözyaşları içindedir.

Sankara ise Neha’nın ardından gelir ve ona bıçak doğrultur. Neha beni öldürmeye mi geldin deyince Sankara hayır sana yardım edeceğim deyip bıçağı yatağa atar. Tapki’nin resmini gösterir ve Bihan’a zarar vermek istiyorsan onu öldürmelisin o zaman intikam almış olacaksın der. Neha öfkeyle Tapki’nin resmine defalarca bıçak saplarken Sankara sırıtır. Zira elinde oynayacağı bir piyon vardır artık.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu