Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 143. Bölüm Özeti 12 Temmuz Ağlama Tapkim!

Aşk Bir Rüya 143. Bölüm Özeti 12 Temmuz. Neha’nın büyüleri bitmek bilmiyor ama bu süreçte Bihan ve Tapki yakınlaşıyor. İşte Aşk Bir Rüya 143. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 143. Bölüm Tapki’nin dans edip bayılmasıyla başlar. Bihan onu kollarında tutup kanepeye getirir. Yüzüne su serpince Tapki kendine gelir ve neden bu kıyafet var ne oldu diye sorar. Herkes şaşırır.

Tapki hiçbir şey hatırlamıyordur.Şada ona deli deyince Bihan onu durdurur. Ardından evi kazanmak için bilgi yarışmasına katılacağını ve kazandığı parayla da evi alacağını söyler.

Tapki odadayken Kabir’e bir şey hatırlamadığını yineler. Sankara Tapki’nin aşlından bir parçayı akvaryuma atar ve ben de yapabilirim diye düşünür.ask bir ruya 143 bolum ozeti resmi

Bu sırada Tapki gelip ona tokat atar. Neha ardında ona bakıp Tapki şu an kontrolümde benim isteğimle sana tokat attı diye sırıtır. Sankara ondan korkar ve emrindeyim der. Bihan ise rüyasında Tapki’nin öldüğünü görüp korkuyla uyanır.

Neha akvaryumda su kabarcıkları yapar ve Tapki yatağında uçar. Gözlerini açan Tapki korkuyla bağırınca herkes oraya gelir. Vasu yatağındasın diye onu teskin eder. Kabir ise Sankara’ya kardeşimle ne konuşuyorsun deyince Sankara yalan uydurur.ask bir ruya 143 bolum resmi

Kabir kardeşimden uzak dur diye uyarır. Neha bu defa da yılanlarla Tapki’yi öldürmeyi planlar ama yılanları Bihan Tapki’nin üzerinden alıp atar. Bihan Tapki’ye iyi misin diye sorduğunda ise büyü etkisi altında olan Tapki Bihan’a tokat atar. Herkes şok olur.

Aşk Bir Rüya 12 Temmuz Özeti Tapki Delirdi Mi?

Tapki kendine geldiğinde Bihan’a sarılıp sana bir şey yaptım mı diye ağlar. Bihan ona sarılıp teselli eder. Tapki dinlenirken televizyondaki yarışmaya katılacak olan son kişi Bihan olur. Bihan yarışmaya katılacağı için herkes sevinir.

Neha ise akvaryuma bu defa Kosi’nin yüzüğünü atınca Tapki Kosi gibi giyinip gelir. Sankara’ya emirler yağdırır. Elini sıcak çaya batırır. Sankara şok olur.ask bir ruya 12 temmuz ozeti resmi

Tapki Kosi gibi davranır en sonunda Sankara’yı fena halde dövünce Vasu dayanamaz ve kendine gelsin diye ona tokat atar. Tapki ona öfke dolu bakışlarla bakar. Vasu’nun da elini büker araya Bihan girer. Doktor elektrik şok verilmesi gerektiğini söylerken Bihan acı içindedir.

Sankara ise odada neden bunu yaptın deyince Neha onun deli olduğunu ispat için der. Tapki şoku etkisiyle bayılsa da bir süre sonra kendine gelip bir şey yaptım mı diye sorar. Sankara her şeyi anlatınca Tapki odasına koşarken Bihan onun ardından gider.ask bir ruya 12 temmuz resmi

Vasu Kabir’i durdurur şu an sana değil Bihan’a ihtiyacı var der. Bihan odaya gittiğinde Neha yine Tapki’yi kontrol eder ve Tapki Bihan’a kötü davranır. Kendine geldiğinde Bihan gözyaşları içinde onu sakinleştirir.

Bihan Tapki’nin iyi olmasını her şeyden çok önemseyince Vasu bunu dillendirir. Bihan o iyi olsun der. Vasu oyuna da odaklanmasını ister. Tapki ise rüyasında Bihan’ın kazandığını, her şeyin eskisi gibi olduğunu görüp gülümseyerek uyanır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. Ayrıca o ne demek sana ne demek ya biz burda yorumcularız kendi istediklerimizi yazarız bundan SANA NE

  2. biz ask bır rüyayi cok sevıyoz ama sevmeyen lutfen kütü yorum yapmasın bıhan ve tapkı ıcın ızliyorum bu dıziyı ya ama izlemeyenler kutu yorum yapmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu