Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 144. Bölüm Özeti 13 Temmuz Bihan Yarışmada

Aşk Bir Rüya 144. Bölüm Özeti 13 Temmuz. Bihan Kabir’e istediği parayı vermek için yarışmaya katılır. Bakalım neler olacak! İşte Aşk Bir Rüya 144. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 144. Bölüm Tapki’nin Vasu’ya Bihan’ın eline bağlaması için kutsal bir ip vermesiyle başlar. Vasu Bihan’ın eline ipi bağlar. Kabir ise organizatörü araryıp verdiği paraya karşılık işi halledip halletmediklerini sorar. Adamlar uğraşıyoruz deyince Kabir işinizi yapın deyip telefonu kapatır. Kabir, Bihan’ın evi de Tapki’yi de kaybedeceğini düşünüyor.

Tapki ise gitmek için yürümeye çalışsa da başarılı olamaz. Bu nedenle Vasu’ya sen Bihan’ın yanında ol ben doktor çağıracağım der. Tapki’nin bu şekilde olmasının nedeni yine Nehadır. Akvaryumun içine zincir atmıştır. Tapki, Bihan’ın yanına gidebilmek için dua eder. Zorda olsa akvaryumun içindeki zinciri çıkarınca yürümeye başlar.

Sankara ise Bihan’ın yanında olmazsam benden şüphelenirler diye yarışma alanına gitmek için çabalar. Bihan’ın gözleri Tapki’yi arar ama gelmediğini görüp üzülür, yine de sorulara cevap vermeye başlar. İlk soruyu doğru bilen Bihan’ı herkes alkışlar.ask bir ruya 144 bolum resmi

Tapki araba kullanırken Neha ve Sankara onu takip eder. Kabir ise Bihan’a yeni soruları soracak konuk sunucu olarak karşısına çıkar. Neha ona yine büyü yapar, Tapki arabada bir sağa bir sola hareket etmeye başlar.

Bihan ise bir sonraki soruda telefon hakkını kullanıp Tapki’yi arar. Bihan onun zor bir durumda olduğunu anlar ama Tapki soruyu sormasını söyler. Doğru cevabı Tapki sayesinde söyleyen Bihan’ın aklı Tapkidedir. Kısa bir mola verirler.

Tapki ise büyünün etkisiyle arabayı bir ağaca çarpmak üzeredir ki şansı yaver gider ve ağaca değil çuvallara çarpıp durur. Tapki arabadan çıkmayı başarır hatta yarışmanın olduğu salona gider. Bihan onu görünce çok sevinir. İkili birbirine bakar.

Aşk Bir Rüya 13 Temmuz Özeti Sen Olmasan

İlk turu başarıyla geçen Bihan’a Kabir büyük ödülle ne yapacağını sorar. Bihan biri meydan okudu ve bu parayı ona vereceğim der. İkinci turda Bihan’ın bir kutuda olacağını, soruları seçtiği kişi yanlış bilirse kutuya zehirli gaz verileceğini söyler.

Vasu ben giderim dese de Sankara ben giderim deyip öne geçer. Vasu sen değil Tapki gitsin diyerek Tapki’yi gönderir. Tapki tüm sorulara doğru cevap verince Bihan’ın kutudan çıkmasını sağlar. Bihan ona aşk dolu gözlerle bakar. İkilimiz birbirine sarılıp ağlarken Kabir, Sankara ve Neha sinir olur.ask bir ruya 13 temmuz ozeti resmi

Bir sonraki tura geçilecektir ki bölüm sonuna geldik diyerek bir sonraki gün yarışmanın devam edeceğini söylerler. Sankara Tapki’ye teşekkür etmek yerine kızınca Vasu yarışmayı kazanma konusunda ona borçluyuz deyip onu susturur.

Sankara Neha’ya neden bir şey yapmıyorsun deyince Neha yarışma bittikten sonra Tapki ölecek bekle der.  Bir sonraki gün yarışma kaldığı yerden devam eder. Bu turda sevdiği biri Bihan’ın karşısında duracak, Bihan yanlarından çıkan elmaları bıçakla vuracak.ask bir ruya 13 temmuz resmi

Sankara ben ölmek istemiyorum deyip gitmek istemez, Druv baba olacağı için gitmesini engellerler, Aditi hamiledir, Balwinder yaşlıdır derken geriye bir tek Tapki kalır. Tapki ben onu ömrümün sonuna kadar destekleyeceğime söz verdim deyip gider. Kabir Tapki’nin çıkmasına sinir olur. Bihan’a dün senin için çabalayan Tapki’yi öldürme riskin var iyi düşün dilersen paranı al çekil der. Bihan kabul etmez ve oyun başlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Bir sonraki bölümü merakla bekliyorum acaba bihan tapkiyi bıçaklayacak mı lütfen çabuk verin bi sonraki bölümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu