Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 145. Bölüm Özeti 14 Temmuz Sankara’dan Büyük İtiraf!

Aşk Bir Rüya 145. Bölüm Özeti 14 Temmuz. Tapki ne kadar da akıllı diyeceğiniz Aşk Bir Rüya 145. bölüm özeti sizlerle!

Aşk Bir Rüya 145. Bölüm Tapki’nin gözleriyle elmaların çıkmas sırasını söylemesiyle başlar. Bihan gözlerine bakıp tüm elmalara bıçak atar. Herkes Bihan’ın zaferini kutlar. Son turda Bihan yalan makinesine geçer ve tüm soruları doğru cevaplarsa para ödülünü hak edecektir.

İlk soruyu doğru cevaplayınca ikinci soruyu Kabir sorar ve hiç birinin evini ve ailesini yaktın mı der. Bihan hayır asla der ve yeşil ışık yanar yani doğru cevaplamıştır. Kabir bu makine bozuk diye sinirlenirken ara verilir.

Son soru Tapki’yi hala seviyor musun? Bihan Tapki’ye bakar ve cevaplar onu hala seviyorum der. Tapki duygulanırken Sankara kızgınca Bihan’a bakar.  Tapki yeşil ışık yanınca koşarak Bihan’a sarılır. İkilimiz ağlarken Kabir kaybetsin diye her şeyi yapmasına rağmen Bihan’ın kazanmasına sinir olur. Bihan para ödülünü alırken Tapki kaçırılır. Onu kaçırtan Neha ve Sankaradan başkası değildir.ask bir ruya 145 bolum ozeti resmi

Tapki demek ikiniz birlikteydiniz der. Neha Bihan’ı üzmek için burdayım der. Sankara Tapki’yi bayıltır ve şimdi büyülü balığa ihtiyacımız yok der. Bihan ise Tapki itirafından rahatsız oldu gitti zanneder. Sankara, Neha ve baygın haldeki Tapki burka içinde gizlenip yarışma salonundan çıkarlar.

Bihan Tapki’yi ararken eli burkaya değince Tapki ortaya çıkar. Sankara hastalandığı için onu götürüyoruz der. Bihan ben götüreyim dese de Sankara sen ev işini hallet der. Bihan evin girişindeki levhayı değiştirir.

Kabir eşyalarını toplarken Bihan Tapki nerede diye sorar. Kabir senden kaçtı herhalde diye dalga geçer. Bihan sinirlenir ve kardeşimin evini de sen yaktın der. Bu sırada Neha da gelip Kabir’e sarılır. Bihan ailemden birinin kılına zarar veremeyeceksin der.ask bir ruya 145 bolum resmi

Kabir bu defa silahı doğrultur ve seni öldürüp intikamımı alacağım der. Herkes şok olur. Bihan kardeşinin evini yakmadım, bir hata yapıyorsun der. Kabir Rus ruleti oynayacağız var mısın der. Bihan kabul eder.

Aşk Bir Rüya 14 Temmuz Özeti Neha ve Tapki İşbirliği

Ve ikisi de sırtlarını döner, dvaul çalınca Bihan ateş etmez. Kabir neden ateş etmedin deyince Bihan ben kimseye zarar veremem buna kardeşin de dahil sana kanıtlayacağım der ama dilersen beni öldür der. Herkesin yüreği ağzına gelir. Kabir de geri çekilir.

Tapki telefona da yanıt vermeyince Kabir ve Bihan onu aramaya başlar. Neha Tapki’yi onlardan saklamak için gider. Kabir ve Bihan ile karşılaşınca ben de aramaya gelmiştim sizi takip ettim der. Bu sırada Sankara da Tapki’yi arabaya götürür ve yine kaçırmayı başarır. Bihan ben yaşadığım sürece ona kimse bir şey yapamayacak der.ask bir ruya 14 temmuz ozeti resmi

Sankara Tapki’yi esir tutuğu yere getirir ve bu kadar balık draması yeter deyip Tapki’nin sandalyesinin etrafına gazyağı döker.

“Seni Bihan’dan uzak tutmaktan yoruldum ama sen hiç vazgeçmedin, her zaman aramıza girip Bihan’ı benden kopardın ama bitti.”

deyip kibriti yakar. Ancak burka altında Tapki’nin olduğunu zanneden Sankara kuklanın yandığını görüp şok olur.

Tapki arkasından gelip Sankara’nın başına vurur. Sonra onu konağa getirir. Yüzüne su dökünce Sankara kendine gelir. Tapki bu balıkla beni delirtmeye çalıştınız şimdi sıra bende der. Sankara korku içindeyken Tapki herkesi salona çağırır. Bihan da gelip Tapki’yi görünce seni aradım, Sankarayı neden bağladın diye sorar. Tapki Sankara beni delirtmeye çalıştı deyip tüm yaptıklarını bir bir itiraf ettirir.

Bihan deliye döner. Tapki sıra geldi son soruya der: Neha’nın evini Bihan mı yaktı sen mi der. Sankara evi ben yaktım Bihan değil der. Kabir sonunda gerçeği öğrenmiştir. Neha acı içinde ona tokat atarken Tapki ona sarılıp teselli eder.ask bir ruya 14 temmuz detay resmi

Sıra geldi bu balığa diye devam eden Tapki akvaryuma bir şeyler atar. Sankara hayır diye bağırırken bir şey olmadığını görünce şok olur. Bu oyunu da Neha ile birlikte planladık der. Tapki ile bir olup büyü yalanına Sankara’yı inandırmış olduklarını itiraf ederler. Bu oyunda Vasu’nun da plana ortak olduğunu öğrenen herkes başta Sankara şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu