Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 147. Bölüm Özeti 16 Temmuz Tapki’nin İkizleri Oldu!

Aşk Bir Rüya 147. Bölüm Özeti 16 Temmuz. Tapki ve Bihan’ın ikizleri dünyaya geldi ama…Aşk Bir Rüya 147. bölüm özeti sizlerle!

Aşk Bir Rüya 147. Bölüm Tapki’nin çay ikramıyla başlar. Bu sırada Bihan gelir ve evde çalışanlar hakkında bilgi topladığını yaşlı olanın yeni köyden ayrıldığını öğrenir. Tapki peki diğer diye sorunca Bihan aynı köydendir herhalde sen kafana takma der ama Tapki dua ederken elindeki şey bombanın olduğu yere düşer.ask bir ruya 147 bolum ozeti resmi

Tapki eğilip onu alırken bombayı görüp Bihan’a gösterir. Bihan ile Tapki evdeki hizmetçilerin yüzünü görmek için bir plan yaparlar. Masayı temizleyin dediklerinde aynadan onların yüzünü gören tapki ve Bihan şok olur. Tapki Kosi’nin intikam sözlerini hatırlar. Tapki ve Bihan başka bombalar da olabilir diye evin etrafını ararken Kosi Sankara’ya uzaktan kumandayı gösterip bastığımda Pandey Konağı yok olacak der.

Pandey Konağında evdekiler de bebeklere isim verme törenine başlamıştır. Din görevlisi erkek bebek için V kız bebek için A harfi ile başlayan isim verilmesini söyler. Şada, oğluna Veer ismini verirken Aditi kızına Anupriya adını verir. Kosi ise telefonunu evde unutunca Sankara almak için geri döner. Alıp geldiğinde Kosi düğmeye basar ama hiçbir şey olmaz.ask bir ruya 147 bolum resmi

Kosi sinirle Sankara’nın peçesini kaldırdığında Tapki’yi görünce şok olur. Ona tokat atmaya kalkar ama Tapki deneme bile der. Sankara ise polislerin geleceğini duyunca Tapki’nin boynuna bıçak doğrultur. Tapki’ye arabaya binmesini ve sürmesini söyler.

Tapki’ye bir uçurum kenarında durmasını ve yürümesini söyler. Tapki ama bebeğim deyince Sankara o da seninle ölecek der. Aditi Sankara’nın eline taş atar ama Sankara Tapki’yi itmeye çalışınca yürekler ağza gelir.

Aşk Bir Rüya 16 Temmuz Özeti Sankara Öldü Mü?

Bihan tam zamanında Tapki’yi kurtarır ama Sankara’nın ayağı kayıp bir yere tutunur. Bihan ve Tapki onu tutmak için çabalar ama Sankara uçurumdan düşer. Bihan suçlu durumuna düşer. Herkes onu kurtarmak istedi dese de polis onu tutuklar. Bihan şok olur.

Tapki onu kefaret ödeyip kurtarmak istese de Bihan’ın asılması mevzu bahis olur. Tapki tapınakta ağlayıp dua ederken asılı halde kukla görüp korkar. Sankara çıkagelir. Tapki sen yaşıyorsun deyince Sankara evet ama bunu kimse bilmeyecek der. Tapki Bihan’ı kurtarmak için senin ortaya çıkman yeter nolur diye yalvarır. Sankara bir şartım var deyip gülümsüyor. ask bir ruya 16 temmuz ozeti resmi

Bihan serbest kalır ama Tapki, Sankara’yı çıkartacağını ve konağa götüreceğini söyler. Herkes hayır dese de belli ki Sankara bunu şart koşmuştur ama tek şartı bu da değildir. Bihan Tapki’nin hatırına kabul eder. Tam da bu sırada Tapki’nin sancıları tutunca Sankara orada kalır.ask bir ruya 16 temmuz resmi

Hastaneye gittiklerinde Kabir’i gören ev halkı şaşırır. Tapki onu ben çağırdım çünkü bebeğimin babası Kabir der ve bayılır. Hemen ameliyata alınan Tapki’nin sözleri Bihan’ı bitirir. Bihan inanmak istemez ve Tapki için dua eder. Tapki’nin ikiz kızları dünyaya gelirken Tapki Bihan’a söylediği yalandan dolayı çok kötü durumdadır. Sankara ise bebekleri yok etmek için plan peşindedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Yaaaa bu ne yaaa thapki ve bihaan tap kavuştu derken olana bak kesin thapki’nin bebeğin babası kabir demeside sankara’nın oyunudur…..
    Abla 148. Bölümü sabırsızlıkla bekliyorum ??

  2. Bu sankaradan nefret ediyorum . O diziden çıksın artıq .bihanla thapki kovuşdu derken .yine bir sorun çıkdı .bu dizidede sorun bitmiyor ya?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu