Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 148. Bölüm Özeti 17 Temmuz Ayrı Evlerde Aynı Kader!

Aşk Bir Rüya 148. Bölüm Özeti 17 Temmuz. Tapki ve Bihan’ın kızları büyüyor ama ayrı evlerde. İşte Aşk Bir Rüya 148. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 148. Bölüm Tapki’nin ikizlerinin odaya alınmasıyla başlıyor. Sankara bebeklerden birini kaçırınca doktorlar hastanenin adı çıkmasın diye bebeklerden birini kurtarabildik diye yalan söylerler. Bihan Tapki’nin iyi olmasına sevinir ama bebeklerden birinin kurtarılamamasına üzülür. Sankara bebeği bir kutu içine koyar ama Bihan bebek sesini duyup onu kurtarır.

Tapki ağlarken Bihan kızın burada deyip yolda bulduğu bu bebeği de evladı gibi görmesini söyler. Sankara bebeği hemen tanır. Tüm bu olanların ardından laf dönüp dolaşır bebeklerin babası konusuna. Bihan Kabir’e tokat atar, Tapki’ye neden yalan söyledin bana der.

Tapki bebeğimizi de alıp gidiyoruz der. Sankara ise diğer bebeği öldürmek için adım attığında Şada onu durdurur ve Tapki gitti buna gerek yok der. Aditi onların konuşmalarından Tapki’nin gitme sebebinin Sankara olduğunu anlar ve Bihan’a söylemek üzere hareket eder. ask bir ruya 148 bolum ozeti resmi

Aditi her şeyi Bihan’a söylese de Bihan ve Aditi yolda kamyonla çarpışıp ağır yaralı halde hastaneye gelirler. Aradan yedi yıl geçer. Aditi o kazada vefat etmiştir. Bihan’ın bulduğu bebek büyümüş adını da Tina koymuşlar. Tina’nın doğum günü partisi için Şada, Tina’yı hazırlar ama saçlarını acıtıp ses çıkarmamasını söyler. Tina ondan korkar ve bu nedenle konuşurken kekelemeye başlar.

Bihan mafya tipli adamların arasında eskisi gibi cesur değildir. Balwinder adamları korkutur, Bihan ise elindeki pastayı Tina için aldığını söyler. Sankara o senin kızın değil bir yetim derken Bihan benim yanımdaysa o yetim değil, o benim kızım der. Tina çok sevinir.ask bir ruya 148 bolum resmi

Tapki ise muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. Kabir ve Neha’yı Amerikaya göndermiş kızına hem annelik hem de babalık etmiştir. Bani (Bihan ve Tapki’nin diğer kızı) nin doğum gününü kutlarlar. Tina babasına, Bani de annesine pasta ikram eder. Tapki kızı Bani’nin Bihan’a hem yüz hem de huy olarak ne kadar benzediğini düşünüp duygulanır.

Aşk Bir Rüya 17 Temmuz Özeti Yıllar Geçse De

Doğum günü için hem Tapki hem de Bihan aynı radyoyu arayıp aynı şarkıyı isterler. Bihan kim olduğunu bilmeden kızına doğum günü dileğinde bulunurken onun kullandığı kelimeyi söylemesine de şaşırır. Tapki de bilmeden kızı için dileklerin kabul olması için dua eder. Şarkı çalarken aynı ailenin dört üyesi farklı evlerde dans ederler. ask bir ruya 17 temmuz ozeti resmi

Uyuma vakti gelince tıpkı Bihan gibi karanlıktan korkunca Tapki Bihan’ı hatırlar. Bihan ise Tina’ya kekelemesinin hoşuna gittiğini söyler ve Tapki’yi hatırlar. Bir sonraki gün Şada sen okuldan anlamazsın deyip Tina’nın okul eşyalarını yakar. Tina Bihan’a koşup sarılırken Şada yanına gittiğimde okul eşyalarını yakmıştı diye Tina’yı suçlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu