Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 149. Bölüm Özeti 18 Temmuz Annesiz Yavru

Aşk Bir Rüya 149. Bölüm Özeti 18 Temmuz. Tina ve Bani ilk defa karşılaşıyorlar. İşte Aşk Bir Rüya 149. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 149. Bölüm Bihan’ın Tina’yı savunmasıyla başlar. Şada onu yatılı okula verelim der ama ne Bihan ne de Balwinder bunu kabul eder. Bihan bir daha böyle bir şey yapmayacağına inanıyorum der.ask bir ruya 149 bolum ozeti resmi

Bani ise ağlayarak annesine veliler toplantısına herkes anne ve babasıyla geliyor benim babam neden yok anne der. Tapki o her zaman bizimle diye elini kalbine götürür ve çok uzakta ama yine de arayacağım der ama tek kaldığında bunu yapamam güzel kızım diye ağlar.ask bir ruya 149 bolum resmi

Sankara yıllar evvel Bihan hastalandığında doktora eğer Tapki, onun karşısına çıkarsa ani bir şokla ölebilir demesi için tehdit eder. Doktor kabul eder. O günden beri Bihan eski güçlü Bihan değildir. Kullandığı ilaçlarla ayakta kalıyor, Tapki’yi hatırladığında başında şiddetli ağrı hissediyordur. Sankara ve Şada ise evde ne kadar iş var Bihan’a yaptırır.

Bihan pirinç torbasını taşırken merdivenden düşünce kızı Tina ona yardım edip, pansuman yapar. Tapki ise haber için gittiği yerde bir adamın Bihan gibi konuştuğunu duyup Bihan diye seslenir ama adam başkası çıkar.

Aşk Bir Rüya 18 Temmuz Özeti Tina Yatılı Okulda

Druv işten geldiğinde çocukların yanında Şada ile araları iyi rolü yapsa da onların olmadığı yerde aramızda bir şey yok bırak oyunculuğu der. Aditi’nin ölümünden dolayı Druv, Tapki’den nefret etmektedir.  Anu Şada’dan yüz paleti ister. Tina, Anu’nun yüzüne uygulayacağını söyleyince Şada paletin içine biber tozu ekler ve tozu Tina ekledi diye onu suçlar.

Tina ben yapmadım dese de Şada kızılca kıyameti koparır. Eline sopa aldığı anda Bihan koşarak gelip onu durdurur. Şada artık yatılı okula gidecek der ama Druv, hayır o Bihan’ın kızı diye kabul etmez. Şada oğlumu da alıp gidiyorum o zaman, bu kız evlatlarımıza da zarar verecek diye Druv’u doldurur. Druv kabul eder ama Bihan bunu kabul etmek istemez ama sonunda Bihan 1 yıl sonra onu alacağına söz verip kızını yatılı okula gözyaşlarıyla gönderir.

Bani ise babası olmadığıyla dalga geçen çocuklarla kavga edince müdür Tapki’yi arar ve kızının öfke kontrolünde zorlandığını, babasıyla iletişime geçmesi gerektiğini söyler. Tapki onlardan özür dileyip kızını da alıp eve gider. Arabanın içinde ağlarken aslında arabada Bihan’ın olduğunu bilmeden onun varlığını hisseder ama onu göremez.

Bihan kızı Tina’yı yalnız bırakamaz. Bu sırada Bihan geceden beri evde yok diye polisler gelir. Sankara Bihan’ın kaybolmasında sen suçlusun diye Şada’nın boynuna bıçak tutar.

Bihan ise kızına el sallayarak onu sevdiğini söylerken aynı okula Tapki’de kızını bırakmak için gelip yine Bihan’ın varlığını hissedince noluyor bana diye düşünür. İkilimiz birbirlerini bir türlü göremez.ask bir ruya 18 temmuz resmi

Bani ve Tina aynı takımda yer alır. Tina, Sankara’nın sen herkesin kaybetme sebebisin dediğini hatırlayıp ağlayınca Bani de oyunda yenilip Tina’yı itecekken Tapki gelir ve Bani’ye kızar.ask bir ruya 18 temmuz resmi

Tapki Tina’yı teselli edip ona sarılır. Onun kekelediğini fark eden Tapki ona sarılıp bu seni asla durdurmasın der. Tina sevinçle sınıfa dönerken arkadaş olmak istediğini söyler. Tapki gülümser.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu