Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 15. Bölüm Özeti 3 Mart Tapki Kaçırıldı!

Aşk Bir Rüya 15. bölümü ile 3 Mart Salı ekranlara gelecek. Aşk Bir Rüya 15. Bölüm Özeti Tapki’nin aşk itirafı, Vasu’nun komik halleriyle bizleri güldürecek.

Thapki, Duruv’un hediye ettiği Tac Mahal hediyesini görünce sevinir. O aşkını itiraf ederken Thapki’nin itiraf etmesini bekler ama o utanır. Duruv da utandığının farkına varıp neyse ben gözlerinden anlıyorum der.ask bir ruya 15 bolum ozeti resmi

Divakar ise annesine gidip Duruv’un düğünden sonra Thapki’yi bırakacağını o zaman Duruv’un çenesi kapanacak der. Tam da bu sırada Bihan son cümleyi duyup Divakar’a tokat atar. O da polisi arayacağım deyince telefonu da alıp kırar. Şimdi sus der.

Dadi’nin onayını almadan törene başlamak istemeyen thapki sonunda onu ikna eder, herkes derin bir nefes alır. Dadi Duruv ve Thapki için duasını eder. Vasundara’nın aileye uygun bir gelin seçtiğini de itiraf eder. Vasundara Thapki2yi alnından öpre ve gülümser.

Aşk Bir Rüya 3 Mart Özeti Tapki’nin Aşk İtirafı 

Thapki ve Duruv herkesin duasını alır, ardından toplu fotoğraflar çekinirler. Her şey yolunda giderken Vasundara’nın böcek tarafından ısırıldığı bu nedenle de duymadığı gerçeği ortaya çıkar. Ona işitme cihazı takan kişi da Thapki’den başkası değildir. Ama Vasundara durumu fark etmez. Krişnakant ve Ponam, Thapki’yi de alıp Ponam’a giderler.ask bir ruya 15 bolum ozeti resmi

Kiran gelinlik bakmak için thapki’yi yanına alır ama Duruv benim daha önemli işim var deyip Thapki’yi alır. Thapki ile terasa çıktıkların Thapki ona bir dürbün hediye der ve yıldızlara bakmasını ister. Sen beni her türlü kötülükten koruyan beyaz atlı prensimsin der, tuttuğum elimi asla bırakma der. Duruv ise yıldızlar da şahit olsun seni hep mutlu edeceğim der.

Vasundara ise durup çalışan şeylerden nefret ederim diyerek bozuk saata laf edince krişna şaşırır ve nasıl oldu da Tapki’yi seçtiğini anlamaz.Daha sonra konuşmayı düşünse de onu bulamaz. Thapki’nin kekeme olduğunu konusunda mesaj yazarken bunu gören Suman onu belki işi çıktı diyerek durdurur.

Daha sonraki teşebbüsünde ise bir bahane ile telefonu alıp başka bir mesaj gönderir, Krişna’ya da gerçeği yazdım merak etme diye yalan söyler. Bihan ise başına gelenlerden sorumlu tuttuğu Tapki’yi kaçırır. Tapki kendini kaçıran kişinin Bihan olduğunu görünce şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu