Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 151. Bölüm Özeti 20 Temmuz Bihan’ın Melekleri

Aşk Bir Rüya 151. Bölüm Özeti 20 Temmuz. Tapki her ne kadar Bihan’dan uzak durmak istese de kader onları yine bir araya getiriyor. İşte Aşk Bir Rüya 151. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 151. Bölüm Tapki’nin anonsuyla başlar. Bihan ve ailesi oraya gidince Tapki şok olur. Gidip Balwinder’ın ayağına dokunur. Tina şaşırırken Bani aynı Bihan gibi müthiş deyince Pandey ailesi şaşırır. Bani de büyüklerin ayaklarına dokunur.

Baldwinder senin adın en diye sorup Bani ile tanışır. Şada ve Sankara şok halde olanları izler. Tapki daha sonra Bani’yi alıp giderken Sankara bir an önce eve dönmeliyiz diye ısrar eder. Bani evde annesine keşke bizim de Tina gibi büyük bir ailemiz olsaydı der. Bu sırada Şada ve Sankara, Tapki’ye gelip buradan uzaklaşmazsan dediğimi yaparım diye uyarır. Tapki’ye bilet de verip onun bu şehirden gitmesini isterler.

Tapki buna rağmen Preeti ve Balwinder ile buluşur. 7 yılda her şeyin değiştiğini anlatırlar. Bani’nin onun ve Bihan’ın kızı olduğuna inandıklarını söyleyip tam Aditi vefat etti diyeceklerdir ki Şada araya girer. Sankara da Tapki ile konuştukları için onları azarlar. Şada daha sonra okul duvarlarına Bihan’ın asılacağı ile ilgili yazıyı asar. Tapki’ye onun kalp krizi geçirip ölebileceğini de ekler. Tapki ona bir şey olmayacak deyip duvardaki kağıtları çıkarırken Bihan gelir. ask bir ruya 151 bolum ozeti resmi

Şada onu uzaklaştırıp bu defalık affettim seni ama ondan uzak durmazsan o ölecek der. Balwinder ise Druv’a Tapki’yi gördüklerini söyler. Druv hayatımızda yeri olmadığını Aditi’nin onun yüzünden can verdiğini söyler.

Tina eve de gitmek istemez yurtta da kalmak istemez. Tina onları evinde saklayabileceğini söyler. Tina ve Bihan, Tapki’nin evinde gizlenir. Bihan onları saklam konusunda başarılı olan Bani’ye sarılır ve gülümser.

Aşk Bir Rüya 20 Temmuz Özeti Şada’nın Tuzağı

Bani annesini yolcu edince Bihan ve Tina yataktan çıkar. Pandey Ailesi ise Tina ve Bihan’ın evde olmadığını fark edip bu defa nereye gittiler diye düşünürler. Bihan ise Bani ve Tina ile Tapki’nin evinde oyun oynamaktadır.

Tapki kızını merak edip eve geldiğinde Bani yine Bihan ve Tina’yı saklar. Ardından Şada ve Sankara gelip Bihan ve Tina burada değil mi diye hesap sorarlar. Tapki hayır çıkın buradan burası benim evim der. Onlar gider, akşam olduğunda Bihan uyumakta olan Tapki’ye hayran hayran bakarken bulur kendini.ask bir ruya 20 temmuz ozeti resmi

Neden Bani’nin annesine böyle bakıyorum deyip kendini toplar ve oradan çıkar. Çıkarken kapı sesi duyan Tapki uyanır ve kızına hırsız geldi galiba der. Işıkları açınca Bihan ve Tina’yı gören Tapki şok olur.

Tapki Balwinder’e haber verince Bihan ve Tina’yı almaya gelirler. Balwinder doktorun dediğine göre Bihan’ın kalp krizi geçirmesi gerekti, Tapki’yi görmesine rağmen bir şey olmadı başka bir doktora daha Bihan’ı göstermeliyiz der. Sankara tedirgin olup Şada’dan yardım ister. Şada Bihan’a geçmişi hatırlatan ama Tapki’yi kötüleyen bir hikaye uydurur.ask bir ruya 20 temmuz resmi

Bihan dinlerken geçmişten kesitler hatırlayıp bayılır. Bu sırada Tapki de kapıda beklemektedir. Kapı açıldığında Sankara’nın Bihan’a ilaç verdiğini görür ve Bihan’a ne olduğunu merak eder. Ev halkı ise Bihan’ın atak geçirdiğini bunun Tapki ile ilgisi olabileceğini düşünür zaten Şada ve Sankara’nın amacı da budur.

Şada bir de üstüne Tina’yı okuldan alır. Sankara’ya da ne yap et Bihan iyileşmeden onun kocan olmasını sağla der. Bihan’ın bhaang etkisinde sarhoş olmasını sağlayan Sankara bakalım amacına ulaşabilecek mi? Cevabını Aşk Bir Rüya 152. bölüm özetinde alacağız. Aşk Bir Rüya 151. bölüm özeti ise burada sonlanıyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Ben anlamadım nasıl yaptılar ki bihan böyle hiç bir şeyi hatırlamadı bu şadayla sankara bir türlü bunların hayatından çıkmadılar yaaa ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu