Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 152. Bölüm Özeti 21 Temmuz Hatırla Sevgili

Aşk Bir Rüya 152. Bölüm Özeti 21 Temmuz. Tapki Aditi’nin öldüğünü öğrenir ama Bihan’ın da iyileşebileceğini öğrenince bakın ne yapar! İşte Aşk Bir Rüya 152. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 152. Bölüm Tapki’nin Bihan’ı merak edip aramasıyla başlar. Ankisörlü telefondan Bihan’ı arayıp onun için endişelendiğini söyler. Bihan iyi olduğunu ama neden kızının arkadaşının babası için endişelendiğini anlamadığını söyleyip beni tanıyor musun diye sorar. Tapki şok olur çünkü kızımın babası benim kocamsın der ama Sankara bu sözleri duymasına engel olup telefonu çoktan kapatmıştır. Bihan yine gerçeği öğrenemez.ask bir ruya 152 bolum ozeti resmi

Sankara ise ilaç kattığı içeceği Bihan içip yatağa gidecek diye düşünür ama yatağı bir açar oyuncak bebek başı görünce korkarak bağırır. Şada’nın çocukları bu şakayla Sankara’yı korkutmuştur. Sankara’nın planı suya düşer ama bunun intikamını almak için Bihan’ın tacmahal şeklindeki hatırasını alırlar. Bihan almak için çabalayınca da Sankara ve Şada birbirlerine atarlar.

Bihan’ın halini gören Tina nolur babama yardım et Rabbim diye dua eder. Bu sırada Tapki gelip tacmahali alır ve Bihan’a teslim eder. Sankara ve Şada buraya gelmeye nasıl cüret edersin dese de Tapki bu bir şaka değil, insanların duygularıyla oynamayın, Bihan belli ki buna değer veriyor der. Bihan sevinirken Tina ve Bani de sevinçle oyuna geçerler.

Bihan çocukları içeri geçirdiğinde Tina oyuncak arabaya basıp düşecektir ki Bani onu kurtarıp arabayı da öfkeyle kırar. Bani öfke kontrolü için 10 a kadar sayınca Bihan Tapki’yi hatırlar ve yine başı ağrımaya başlar.ask bir ruya 152 bolum resmi

Druv ise Tapki’ye git deyince Tapki neden der. Druv Aditi’nin öldüğü o geceyi anlatınca Tapki gözyaşlarına boğulur. Bir de üstüne doktordan Bihan’ın o gece kazada kafa travması nedeniyle hafızasını kaybettiğini ve hayatta kalmak için yüksek dozda ilaç vermek zorunda kaldıklarını dinleyince Tapki mahvolur.

Şada şimdi git diye onu kovarken Bihan gelir ve dur deyip o misafirimiz der. Sankara onu odasına götürürken Bihan Tapki’nin ağlayan gözlerine bakar.

Aşk Bir Rüya 21 Temmuz Özeti Bihan Neden Hiçbir Şeyi Hatırlamıyor?

Tapki Bani’yi götürmek istese de hem Bani hem de Tina ağlar. Bihan ile bir plan yaparlar. Bihan Tapki’ye gelip tacmahali verdiği için teşekkür eder ve bu yanımda olunca sevdiğim birinin varlığını hissediyorum der. Tapki o anda geçmişte her şeyi unutsam da bunun değerli olduğunu unutmayacağım sözünü hatırlar ve duygulanır.ask bir ruya 21 temmuz ozeti resmi

Bir şey demeden giden Tapki Bihan’ı iyileştirmek için bir yol göster diye dua ederken onu gitti zanneden Şada’nın doktor ile konuşmasını gizlendiği yerden duyar. Şada doktora para verip iyi rol yaptın, aslında Tapki onu iyileştirecek olan kişi ama onu düşman gösterdik, ağır ilaçlar sayesinde de Bihan bir şey hatırlamıyor o ilaçlara devam edelim der. Tapki çok şükür deyip Bihan’la kalacağına söz verir.

Tapki gitmemek için bilerek kendini merdivenden atar. Bihan onu kanepeye götürüp iyi olup olmadığını sorar. Tapki ayağın burkuldu der. Doktor hareket etmemesini söyleyince Şada gerekirse ambulans çağıralım evine gitsin dese de hem Bihan hem de Balwinder karşı çıkar evde kalacak deyip noktayı koyarlar.ask bir ruya 21 temmuz resmi

Tapki sabah olduğunda üzerine giymekte zorlanır. Onu gören Bihan onu hayran bir şekilde izleyip ona yardım eder. Tapki teşekkür ederken Bihan arkadaki Bani ve Tina’yı görüp utanır. Onlar müthiş deyip sevinirlerken Sankara deliye döner. Tapki ise Sankara ve Şada şeytanları için elindeki en güçlü silahın Bihan’ın kalbindeki unutamadığı aşkları olduğunu düşünür. Ve hatırla sevgili diyeceği günü bekler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Şada bir türlü çıkmadı ya bu diziden ya mutlu oldum yine tapki her şeyi ğyrendi de içim rahatladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu