Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 154. Bölüm Özeti 23 Temmuz Tapki Şada’ya Karşı!

Aşk Bir Rüya 154. Bölüm Özeti 23 Temmuz. Tina babasının Sankara ile evlenmesini ister. Tapki ise dedektif gibi araştırma yapar. İşte Aşk Bir Rüya 154. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 154. Bölüm Tapki, Şada’ya daha bıçaklandı demeden Şada’nın bıçaklanma demesinden şüphelenip üstüne gitmesiyel başlar. Şada evet ben bıçakladım ne yapacaksın diye suçunu da itiraf eder. Tapki eğer Bihan’a zarar verirsen bunu yanına bırakmam derken Şada onu değil seni öldüreceğim diye tehdit eder. Tapki eğer ona bir şey olsun ateşte yakarım deyip gider.

Bihan gömleğini giyerken zorlanmıştır ona yardımcı olup onu kurtardığı için teşekkür eder. Eski günleri hatırlayan Tapki, seni asla bırakmayacağım diye düşünür. Şada ise Bani ve Tina’nın tapki ve Bihan’ı birleştirmek istediklerini duyar. Akşam olduğunda Tina2nın yanına gider ve bundan bahseder. Tina başta korksa da Şada ona iyi davranmaya çalışır. Ardından Bihan’a onun annen olmasını istediğine dair bir mektup yaz der, Tina da kabul eder.ask bir ruya 154 bolum ozeti resmi

Sankara ise Bihan onu Tapki zannedip tutar diye bilerek düşer ama Bihan tutmaz. Tapki ise Bihan ile çarpışır, düşecekken Bihan onu tutar. Sankara ise bunu görüp sinir olur ve Bihan’a gözümün önünde yabancılarla flört ediyorsun ben senin karın olmak istiyorum yoksa seni ve evi terk edeceğim der.ask bir ruya 154 bolum resmi

Bihan ben sana o gözle bakmadım dese de Sankara duygu sömürüsü yapar ama Bihan yine kabul etmez. Şada herkesi toplar ve Tina’dan mektubu okumasını ister. Tina aslında Tapki’yi anlatsa da sonunda Sankara’nın annem olmasını çok istiyorum diye mektubu bitirince Bani ağlar, Tapki şaşırır. Bihan senin için her şeyi yaparım madem sen istedin Sankara ile evleneceğim der.

Aşk Bir Rüya 23 Temmuz Özeti Korkma Yavrum!

Tapki gözyaşları içindedir. Bani ise Tina’nın odasına gider ve neden bunu yaptın dese de Tina Sankara’yı seviyorum diye yalana korkudan devam eder. Bani seninle konuşmayacağım deyip öfkeyle gider. Tapki Tina’nın yanına gelip sarılıp biri mi tehdit etti diye sorar.

Tina tam Şada diyecektir ki Şada içeri gelir. Tapki’ye çocuğa ne yapıyorsun diye fırça çeker. Ardından mektubu dilersen karakola götüreyim diye de Tapki’yi tehdit edince Tapki tehdit edenin Şada olduğunu anlar. Sankara ise Tina için dönme dolap alır ama  onun düşüp korkması için somunlarını gevşetmiştir. Tina salıncakta asılı kalır. Baba diye bağırınca herkes yanına gidip şok olur.ask bir ruya 23 temmuz ozeti resmi

Tapki ayağını unutup koşarak onu kurtarır. Şada madem ayağın iyi gidin der, Druv da destekler. Tapki eşyalarını toplamak üzeredir ki Bihan gelir ve en azından düğüne kadar burada kalın der. Tapki siz mutlu olursanız tabiki der. Sankara ve Şada sinir olur. Tapki daha sonra doktor asistanı kılığında birini gönderir. Çocukların oyuncaklarından birine de kamera yerleştirir.ask bir ruya 23 temmuz resmi

Şada bu ilaçlar ne diye sorunca çocuk 7 yıldır verdiğiniz sahte ilaçlardan der. Şada tamam tamam Sankara sipariş verdi herhalde deyip suç ortağını da dillendirir.

Tapki elindeki kartı gösterip mektubu ister. Şada mektubu vermek zorunda kalır. Yoksa oynadıkları oyunu evdekiler öğrenecektir. Tapki ise mektubu alarak Bihan’ı suçlu duruma düşürecek delilleri yok edecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

4 Yorum

    1. Devamını oku kısmına tıkladığınız halde aynı sorunu yaşıyorsanız bize tekrar yazar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu