Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 159. Bölüm Özeti 28 Temmuz Tina Kaçırıldı!

Aşk Bir Rüya 159. Bölüm Özeti 28 Temmuz. Bani’yi krutarmaya çalışan Tapki ve Bihan bu defa da Tina’nın kaçırılması ile yeni bir sıkıntı yaşar. İşte Aşk Bir Rüya 159. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 159. Bölüm Bihan’ın problemi çözmeye yanaşmayan amire kızmasıyla başlar. Amir, Shekhawat ailesinin güçlü bir aile olduğunu bu nedenle bir şey yapamadıklarını söyler. Bu sırada Balwinder arar ve evlerinin kilitli olduğunu söyler.

Hep birlikte oraya gidip kilidi kırarlar ve içerde Bani’yi görünce sevinirler. Bu sırada yukarıdan bir kafes düşer ve Bani kafesin içinde hapsolur. Üstelik kafese değdiklerinde elektrik akımı da vardır. Bani ağlarken Amma Maayi düğün kız evinde olur biz de bu süre içinde sizin evinizde kalacağız der.ask bir ruya 159 bolum ozeti resmi

Şada daha sonra yine maskeyi takıp eline de gelinlik alıp Amma Maayi’ye gider ve başkalarının yanında hakaret etsem de üzülmeyin bu gelinlik kızım için kızım sizin gelininiz der. Amma Maayi ne kadar ikiyüzlü bir kadın bu böyle diye düşünür.

Çıktığında Tapki ile karşılaşmak üzere olan Şada hemen maskeyi çıkarır ve yüzük arıyordum diye bahane uydurur. Bu sırada Bani’yi kafetsten çıkarıp Kesar’ın ağzına da bant yapıştırıp onu kafes koyarlar. Karakola gitmek için hızla çıksalar da kapıda Amma Maayi onları bekliyordur. ask bir ruya 159 bolum resmi

Onlara Tina’nın bir yerde saklandığını ve etrafında aç kurtların olduğu bir video izletir. Bani ile evlenme gerçekleşene kadar Tina’yı göremyeceksiniz der. Bu defa da Tina’nın hayatı söz konusu olunca yeniden konağa dönerler. Amma Maayi misafirlerin geleceğini bu nedenle Bani’nin gelin olarak puris yapmasını söylerler. Kesar ona nasıl yapılacağını öğretecektir. Tapki buna karşı çıkar.

Bihan ise Monty (Kesar’ın eşi) e içki içirip sarhoş eder. Tina nerede diye sorduğunda adam onu alıp bir yere götürür. Tina’nın yerinde Amma Maayi’yi gören ikili şaşırır. Amma bir daha asla kızını göremezsin, bu evlilik olana kadar sakın bir daha hata yapma der. Yine bu olayın ardından Şada vardır. Bihan’ın planını anlamış Amma’ya haber vermiş Bihan da Tina’yı kurtaramamıştır.

Aşk Bir Rüya 28 Temmuz Özeti Tina Kurtuldu Ama…

Prensin arkadaşları eşleriyle gelir. Eşleri de tıpkı Bani gibi çocuktur. Bani Prensin yemeğine acı bşber ekleyince prens rezil olur. Amma ona ceza olarak yemek yiyemeyeceğini söyler. Tapki karşı çıksa da Amma onu Tina ile tehdit eder. Prens ise elinde leziz yemekle gelip Bani’nin önünde durur ve onları yer. Bani o gidince kaykayını görüp siz görürsünüz der.ask bir ruya 28 temmuz ozeti resmi

Bani Tapki’ye aç olduğunu söyleyip yemek ve su alma konusunda fikrini paylaşır ve bu plan sayesinde de karnı doyar. Bani bayılma numarası yapar. Ardından annesiyle Tina’yı kurtarmayı başarırlar. Bihan da yanlarına gelir.ask bir ruya 28 temmuz resmi

Bihan ve Tina saklanırken Tapki, Munty’i oyalar. Sonunda Tina ile konağa geri gelirler. Amma Maayi yine elindeki kayıt cihazından Tapki’nin ona gelip kızını gelini kabul etmesini istediğini dinletip onları tehdit eder. Tapki ben bunları asla söylemedim der. Amma ise “Bu evlilik gerçekleşecek siz ne yaparsanız yapın” der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu