Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 160. Bölüm Özeti 29 Temmuz Maske Düştü Şada Göründü!

Aşk Bir Rüya 160. Bölüm Özeti 29 Temmuz. Şada sonunda tutuklandı ama son kötülüğünü de yaptı gitti. İşte Aşk Bir Rüya 160. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 160. Bölüm Amma Maayi Tapki maskesiyle yanına gelen Şada’ya tokat atarak başlar. Yarın Bani ile prensi evlendirmek istediğini söylemezsen seni herkesin içinde rezil ederim der. Şada tamam demek zorunda kalır. Ertesi sabah bu defa gerçek Tapkimiz aynı şekilde Bani ile Prens evlenmeli deyince herkes şok olur.

Bani ağlarken Tapki odaya geçtiklerinde Vasu ve Bihan’a bir planı olduğunu düğünü engellemek için buna ihtiyaçları olduğunu söyler. Şada ise her ne kadar planlarını duymaya çalışsa da duyamaz, tek bildiği Tapki’nin bir plan yaptığıdır.ask bir ruya 160 bolum ozeti resmi

Bani ise gece olduğunda eline bıçak alıp prense gelir. Benim geceleri gezme alışkanlığım var diye onu korkutur. Prens korkarak Amma Maayi’ye onu şikayet eder. Sabah olduğunda Şada, Tina’ya onunla evlenebilecek adayların resmini gösterir böylece Tapki’nin planını öğrenecektir.

Bani Prensi yine elinde bıçakla korkutur bu defa oyununa Amma Maayi de ekler. Amma Maayi de bir anda alevlerin yanmasıyla korkar.

Şada ateşi söndürür. Hem prensin hem de Amma Maayi’nin yüzü karalanmıştır, ikisi de korkar. Sabah olunca anlaşma bozuldu der. Tapki ama kızım da kabul etti neden der. Bani Kesar’a sarılıp onun gibi iyi bir gelin olacaktım der.ask bir ruya 160 bolum resmi

Prens ve Amma Maayi ona zarar verme bu evde bir dakika dahi duramayız deyip gider. Şada ise bu iş burada bitmez deyip onları durdurur. Bani deli değil bu bir oyundu diye onları ikaz eder. Tapki kılığında olan Şada’yı takip eden Tapki onu suçüstü yakalar. Şada intikamımı aldım der. Tapki ağlarken Amma Maayi konağa geri dönüp bıçağı masaya saplar. Herkes şok olurken Tapki şimdi bir anne evlatları için ne yapabilir görürsünüz der.

Aşk Bir Rüya 29 Temmuz Özeti Şada Şeytanlıktan Vazgeçmedi!

Amma Maayi 24 saat içinde Bani evlenecek ve onu da alıp gideceğiz deyip Kesar’a da Tina ve Bani’yi odaya kilitlemesini söyler. Kızlar ağlarken Tapki Şada’nın kendi kılığında geldiğini söylese de Amma Maayi ona inanmaz hatta deli bunlar diye dalga geçer.

Bihan daha sonra Amma Maayi ve ailesinin yemeklerine uyku ilacı katma planı yapar ama bunu Şada duyup Amma’ya söylemeye gider. Tapki ondan bir adım önde plan yaparak Monty’e hakaret edip epeyce tokatlar. Monty başta tepki göstermese de en son söylediği söz tokattan ağır gelir. Şada ise Tapki maskesini takmıştır. Monty ona silah doğrultur ve seni öldüreceğim der. Herkes oraya toplanır. Tapki Şada’nın yüzündeki maskeyi çıkarınca asıl suçlunun Şada olduğunu herkes öğrenir.

Oraya çağrılmış olan polis Şada’yı dolandırıcılıktan tutuklar. Amma Maayi ve ailesi özür dileyip oradan ayrılır. Tapki kızlarının yanına gittiğinde Tina’nın uyuduğunu ama Bani’nin evde olmadığı öğrenir. Bani kaçırılmış hatta zorla tapınağa götürülmüştür. Amma ona annen istedi bu evliliği diye yalan söyler. Bani, inanmaz ve mandaba oturduklarında prensin telefonunu alıp kaçar.ask bir ruya 29 temmuz resmi

Tapki’yi arar ve tapınakta olduğunu zorla evlendirildiğini söyler. Amma’ya çabuk güvenerek hata ettik diye düşünen Tapki biliyorum endişelenme kızım deyince Bani onun evlenmesine neden olduğunu düşünür. Şada’nın kefaretini ödeyen Amma ondan tapınağa gelmesini ister. Şada Tapki maskesiyle gelip Bani’ye evlenmen en doğru olan şey der. Bani annem hani beni seviyordum öyle değil mi der. Şada senden nefret ediyorum derken Bani için dünya yıkılmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

10 Yorum

  1. vala bilmiyom ama galiba ölüyo aryen gelecekmiş oda aynı bıhana benziyo ama fakat karekterı sesı ayrı bıhan gıbı yımıyo

  2. Merak etme ben söylüyorum. Aryan gelicek. Tıpkı bihana benzeyen. Ama o pandey ailesinden intikam için gelecek. Ama sonunda tapki ile evlenecek. Tapkinin kardeşi var. Bı sonraki bölümlerde ortaya çıkıp ortalığı karıştıracak. Banu tapkide nefret edicek. Galiba tapkinin kızları bir birine düşman oluyor. Ama galiba diyorum bak.

    Neyse Türkmen kızı turkmenistanin neresindensin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu