Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 163. Bölüm Özeti 1 Ağustos Bani İntikam Peşinde!

Aşk Bir Rüya 163. Bölüm Özeti 1 Ağustos. Kosi yeniden geliyor ve Bani’yi kışkırtıyor. İşte Aşk Bir Rüya 163. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 163. Bölüm Tapki’nin Bani’ye evde seni herkes özledi hadi demesiyle başlar. Vasu ise Druv’un her sene olduğu gibi bu yıl da Bani ve Tina için hediye gönderdiğini görüp duygulanır. Bani’nin olmamasına üzülür.ask bir ruya 163 bolum ozeti resmi

Tapki Bani’yi eve getirince Vasu şok olur ve duygulanır. Bani evdekilere tek tek sarılır. Kız kardeşi Tina ile sımsıkı sarılıp ağlarlar. Vasu bunca yıl kim sana baktı diye sorunca Kosi başında şal ile içeri girip ben der.

Tapki şalı kaldırınca Kosi’yi görünce şok olur. Kosi Tapki’yi Bihan’ı öldürmekle suçlar. Vasu senin Bihan’a yaptıklarını unutmadık deyince Kosi Bani’yi kurtardığını anlatır. Vasu teşekkür ederiz ama şimdi gidin evimizden der.ask bir ruya 163 bolum resmi

Kosi giderken Bani onu durdurur ve sen gidersen ben de giderim der. Tapki çaresi Kosi’nin kalmasına müsaade eder. Kosi ise boş durmaz bu defa Bani’ye kız kardeşi Tina ile Samar’ın evliliklerini durdurması konusunda telkinde bulunur.

Aşk Bir Rüya 1 Ağustos Özeti Kosi’nin Tuzağı

Bani ilk başta karşı çıksa da Kosi Tapki’nin zayıf noktası Tina ona zarar verirsen Tapki acı çeker diyerek ikna eder. Bani bu konuda söz verir. Samar Tapki ile düğün konusunda konuşmaları gerektiğini söyleyip onunla buluşmak ister.ask bir ruya 1 agustos ozeti resmi

Eve geldiğinde Bani ile çarpışır ama ona Tapki Teyze deyince Bani tepki gösterir. Tapki gelir ve bu kızım Bani diye onu tanıştırır. Bani adına da Samar’dan özür diler.

Samar Tapki’ye evlilik sözleşmesini gösterip bundan haberiniz var mı der. Tapki evet ama Vasu’yu ikna edip Tina’yı sizinle göndereceğim der. Tapki bu konuda söz verince Samar rahatlayıp gider.ask bir ruya 1 agustos resmi 2

Bani Samar’ı rezil etmek için tüm davetliler oradayken ona amca yazılı bir gazeteyi yapıştırınca herkes güler. Samar bunu fark edince bana şaka yapmaya nasıl cüret edersin diye kızar.

Kosi ise tatlıya alkol katıp Tina’nın yemesini sağlar. Tina dans pisti garip şekilde dans eder üstüne kayınvalideye tokat atınca kızılca kıyamet kopar. Tapki ve Samar şok olurken Tina kendinde değildir.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu