Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 164. Bölüm Özeti 2 Ağustos Tapki’den Tokat!

Aşk Bir Rüya 164. Bölüm Özeti 2 Ağustos. Bani Tina’nın Samar ile evlenmesine engel olmak için çabalayacak. Aryan ise bu bölümde sizlerle olacak. İşte Aşk Bir Rüya 164. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 164. Bölüm Tina’nın kayınvalidesi Dolly’e tokat atmasıyla başlar. Samar şok olurken Kosi hemen Dolly’e gidip herkesin içinde rezil oldun bu evlilik olmamalı diye kışkırtır. Dolly nişanı bozmaya kalktığında ise araya Tapki girer ve yarın Tina ile gelip özür dileyeceğini söyler. Kızım böyle yapmazdı diye de ekler.

Samar ise annemin aşağılanmasına asla izin vermem der. Tapki defalarca özür dilerken Samar annesine gel anne deyip evden çıkarlar. Bani önlerine geçer ve kardeşinin içki içmediğini ama kendisinin içeceği içkiyi yanlışlıkla içmiş olabileceğini söyleyip her şeyin sorumlusu benim affedin lütfen diye yalvarır. Samar ikna olup geri döner.

ask bir ruya 164 bolum ozeti resmi

Kosi neden böyle yaptın diye Bani’ye sorunca Bani annem yalvarırken kız kardeşimin nişanı bozulurken ben izleyemezdim der. Kosi peki ya intikam deyince Bani Samar’ın kötü biri olduğunu Tina’ya kanıtlayacağım ve Tina onu istemeyecek der. Samar eve gittiklerinde annesine Tina’yı sevmiyorum dese de annesi evlenince seversin oğlum diye akıl verir.

Tina ise kendine geldiğinde Samar onu affeder mi diye düşünmektedir. Bani merak etme onları yemeğe çağırdım gelince bol bol konuşursunuz der. Tina kendini affettirmeyi düşünürken Bani planı için ilk adımı attığını hayal eder.

Samar ve Dolly konağa gelir. Yemek masasında Bani yazdığı notu sanki Tina yazmış gibi yere atar. Samar onu fark eder ve kaşığı düşürme bahanesiyle yerdeki notu alır. Notta depoda buluşalım yazıyordur. Samar anlam veremese de oraya gitmeye karar verir. Bani ise depoda onu beklerken karşısında Munna’yı görünce şok olur.ask bir ruya 164 bolum resmi

Munna senin yanına geldim der ama Bani bundan hiç de hoşlanmaz. Onu bir yere saklar. Samar ise tam gelecektir ki Tina onu görür ve bir önceki gece için özür diler. Bu sırada Tapki gelir ve onları götürür. Bani ise panik halde depoda bir şey düşürünce Tapki depoya bakar. Bani kilitli kaldığını söyler. Tapki ona sarılırken Munna saklandığı yerden pat diye çıkar. Herkes şok olur.

Ev halkı da oraya gelince Bani Munna benim erkek arkadaşım der.  Munna sevinçle herkesi selamlar. Tapki Munna’ya birkaç gün evlerinde kalmasını böylece onu tanıyacaklarını söyler. Tapki daha sonra tapınağa gider ve keşke Bihan’ım da burada olsa der. Müzik seslerini duyar. Rock yıldızı Aryan Khanna (Bizim Bihan :) sahnededir.

Aşk Bir Rüya 2 Ağustos Özeti Bani’nin Tuzağı

Kosi Bani’ye fırça atarken Bani Munna’ya sakın aklından başka bir şey geçirme der. Sen benim sadece arkadaşımsın ötesi değil diye de ekler. Ardından Tina için bekarlığa veda partisi düzenlediğini Tina ve Tapki’ye haber verir. Bani Samar’ı da gelmesi konusunda ikna eder. Partide bir kız zorla Samar ile dans eder.

Dansçı düşerken Samar onu tutar ve ikisi birden düşerler. Bu hallerini herkes görür. Tina’nın gözleri dolar. Dansçı giderken bile ona öpücük gönderir. Kosi utanmadan bir de başka kızla flört ediyor diye ayıplar. Samar ise Tina’ya gitse de Tina gördüm göreceğimi deyip ağlar. Tapki Samar’a ben onu ikna ederim deyip gider. ask bir ruya 2 agustos ozetiresmi

Bani gerçeği Tina’ya söylemek istese de Kosi onu durdurur. Tapki ise dansçı kızla konuşurken dansçı kız kaçar ve bir araba ona çarpacaktır ki son anda fren yapar. Aryan şoförüne para vermesini söyler. Tapki ise bu kim diye merak eder. Samar ise Munna’nın da yardımı ile Tina’ya kendini affettirir.

Gitar çalarken dudaklarını oynatan Samar, sesin sahibinin Munna olduğunu söyleyince Tapki sevinir ve sen iyi birisin ve Bani ile evlenmelisin deyip ailesini sorar. Munna yetim olduğunu söyleyince Tapki biz aileniz merak etme der. Munna onun duasını alır. Tapki Bani’yi tapınağa götürür. Orada her şeyi öğrenmiş, kız kardeşinin nişanını bozmaya çalışmış olduğunu öğrendiğini söyleyip ona tokat atar. Bani şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. yasa aşk bir rüyanın özetini birâz uzun verin masumun kini öyle bi veriyorsunuz bitmiyo aşk bir rüyanın okumadan bitiyo çok haksızlık yapıyorsunuz ?? biraz uzun verirseniz sevinirim ☺️

    1. Aşk Bir Rüya dizisinde belli bir bölümden sonra yaşanan olaylar azalıyor. Daha önce Masum dizisi özeti de yazdım orada yaşanan her olayı yazdığım gibi Aşk Bir Rüya dizisinde de yazıyorum. Yani özetlerin kısa olması benimle ilgili bir durum değil. Keyifli okumalar dilerim. Aşk Bir Rüya dizisinde geriye kalan 14 bölümün özetinde de görüşmek üzere :)

  2. neden kimse bihandan bahsetmiyor hic demiyonuyz thapki bihan daha çok sevıyorlardı bırbırlerini

  3. aryen kim ben ölsem bile aryen ve tapkiden asla ask süzcuklerini süylemem beyle başlar bihaan pandey bihan pandey kurban olsunlar sana bihan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu