Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 165. Bölüm Özeti 3 Ağustos Aryan Kim?

Aşk Bir Rüya 165. Bölüm Özeti 3 Ağustos. Tapki Aryan’dan öyle bir şey isteyecek ki…İşte Aşk Bir Rüya 165. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 165. Bölüm Tapki’nin Bani’ye neden Tina’nın evliliğini engellemeye çalıştığını sormasıyla başlar. Bani çünkü o acı çekerse sen de çekersin deyince Tapki şok olur. Bani geçmişte nefret ettiğini söylediğini hatırlatınca Tapki Şada’nın maske takıp onu kandırdığını söylese de Bani inanmaz.

Tapki yalvarsa da Bani bu tapınakta söylüyorum ben artık senin kızın değilim ve hayatta kaldığım sürece de sana sadece zarar vereceğim diye söz verir. Tapki ağlarken Bani oradan uzaklaşır. Kosi’ye gelip olanları anlatınca Kosi’nin canı sıkılır ve Tapki bizi yakında kovar diye tedirgin olur.ask bir ruya 165 bolum ozeti resmi

Ev halkı Bani’nin yanına gelince Kosi kötü haber kapıda diye düşünürken onlar Bani ile Munna’nın evlenmesini isterler. Onlar şaşırınca Vasu bunu Tapki söyledi der. Bani Tapki’ye gelince Tapki ona sarılır ve yeniden başlamalıyız kızım, sen benim her şeyimsin diye ağlar.

Bani onu iter ve hayatımla ilgili kararları verme hakkını kim verdi sana diye tersler. Tapki şaşkın halde ama onu sevdiğini söylemiştin deyince Bani onu susturur ve geriye dönüp babamı getiremeyeceğin gibi kalbimdeki nefreti de silemeyeceksin der.

Bihan’ın resmi yere düşünce Tapki koşarak onu alır ve bağrına basar ve geri dön diye ağlar. Munna ise Bani’nin odasına gelir ve bu kadar üzülmene gerek yok gider ve onlara evlenmek istemediğini söylerim der. Tam gidecekken Bani elini tutar ve oturup konuşacaklardır ki Tina gelir. Munna’ya damatlığını seçme konusunda yardım etmesi için tutup götürür.ask bir ruya 165 bolum resmi

Tapki kırılan çerçeveyi tamir ettirir. Birkaç adam karşısına çıkıp ona çamur sıçratır. Tapki’nin elindeki çerçeve yere düşüp kirlenir. Tapki ağlarken Aryan gelir ve ona yardım eder. Üzerine su tutup onun temizlenmesini de sağlar. Tapki çerçeveyi temizlerken Bihan’ın yansımasını görüp şaşırır.

Bihan’ın tıpatıpı olan Aryan’ı gören Tapki Bihan’ın öldüğü anı hatırlayıp donakalır. Aryan da sinir olup teşekkür bile etmeyen insanlara yardım ediyorum diye arabaya binip giderken Tapki ardından Bihan diye bağırır. Bir araba ile Aryan’ın arabasını takip ettirir. Birilerinin ona Arya dediğini duyunca bir konserde ismini duyduğunu anımsar.

Aşk Bir Rüya 3 Ağustos Özeti Bani Ve Samar Arasında Neler Oluyor?

Aryan Tapki’nin omzuna dokunur ve neden beni takip ettin diye sorar. Tapki sen Bihan’sın deyince Aryan beni herkes farklı çağırsa da ben Aryan Khanna der. Tapki bir elindeki resme bir de Aryan’a bakar ve koşarak oradan ayrılır. Eve gittiğinde de Aryan kimdir internetten iyice araştırır. Kosi ise Bani’ye Tina’nın aarti törenini mahvetmesi için telkinde bulunur.

Tina ilahi söylerken elindeki tabakta da mum vardır. Bani tabağı sapan ile nişan alır ama vuramaz. Tina’nın şalı bu arada tutuşur. Bunu fark eden Bani, onu kurtarır ama bu defa da kendi şalı alev alır. Samar onu kurtarır, Bani düşecekken onu tutunca da ikili göz göze gelir.ask bir ruya 3 agustos ozeti resmi

Tapki daha sonra sapanla atılan taşları görünce soluğu Bani’nin yanında alır. Bani ben 15 yıl önce öldürdüm içimdeki iyilikleri, babam öldü ben de öldüm der. Tapki ağlayarak bir çare bulmayı düşünürken Aryan aklına gelir.

Tapki Aryan’ın ofisine gider. Aryan benden ne istiyorsun der. Tapki kocam olmanı deyince Aryan ona sapık muamelesi yapar. Tapki elindeki resmi de verip oradan çıkar. Aryan resme bakınca onu takip eder. Tapki Bihan’ı ona her şeyiyle anlatır. Kocası gibi davranmasını ve kızı Bani’nin doğruyu görmesi için buna ihtiyacı olduğunu anlatır. Aryan kabul etmeyince Tapki, Bihanım gibi olacağınızı düşündüğüm için üzüldüm der.ask bir ruya 3 agustos resmi 2

Bani ve Tina’nın kına töreni için hazırlıklar yapımlaktadır. Tapki yerde kan izleri görüp takip eder ve kanlar içinde olan Bani’yi görünce şok olur. Bani bu bir boya ama eğer Tina’nın evliliğini sen bozmazsan ben gerçekten öleceğim diye tehdit eder. Tapki gözyaşları içindeyken Kosi torununun bu planı ile amacına ulaşıp intikamını alacağını hayal edip sevinir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu