Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 167. Bölüm Özeti 5 Ağustos Tapki Ve Aryan Evlenecek Mi?

Aşk Bir Rüya 167. Bölüm Özeti 5 Ağustos. Kosi sonunda amacına ulaştı ve Bani’yi yeniden kendi cephesine çekti. İşte Aşk Bir Rüya 167. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 167. Bölüm Kosi’nin Tapki ve Bihan’ı evlendirmek istediğini söylemesiyle başlar. Tapki ve Aryan şok olurken Bani bu fikri beğenir. Tapki ve Aryan odalarında tartışırken Aryan birden seninle evlendiğim için çok şanslıyım deyince Tapki şok olur.

Aryan kapıyı işaret edince Tapki Kosi’yi fark eder. Rol yapıp onu atlatırlar. Tapki daha sonra ateşim var diyerek evlenmekten kurtulmaya çalışır. Evlilik alışverişi sekteye uğramasın diye de Bani ve Tina’ya alışveriş merkezine gitmelerini söyler. Bani ve Tina gider ama Kosi doktor ile gelir. Doktor Tapki’yi muayene eder ve sıkıntı olmadığını vitamin ile iyileşeceğini söyler. Kosi ee o zaman yarın büyük gün der.

Bani alışveriş merkezinde bir elbise beğenir ama fiyatı çok pahalı olunca alamaz. Bu parayla ev geçindiriyor insanlar diye de mağaza sahibini kızdırır. Mağaza sahibi onlardan çıkmalarını ister. Bani sinirle eve gelirken Munna orada kalır. Samar ve Tina olanları öğrenir ve Samar boş çek yazıp fiyatı neyse yaz der. Bani beğendiği elbiseyi görünce şaşırır ve kimin aldığını sorar.

Aryan gelir ve ben aldım Munna bana olanları anlatınca almak istedim der. Bani teşekkür eder. Sangeet Töreni başlar ve konuklar teker teker gelir. Samar Bani’den gözlerini alamaz ama annesi onun Tina’ya baktığını düşünür. Tapki ve Aryan ilk dans için piste çıkar.ask bir ruya 167 bolum resmi

Ardından Tina, Samari, Bani ve Munna dans ederler. Bani ve Samar dans ederken göz göze gelir. Bir anda ışıklar gider ve Kosi bir sürprizim var deyip din görevlisini gösterir. Evlilik düzenlemelerini gören herkes şaşırır.

Aşk Bir Rüya Aryan Ve Tapki Evlenecek Mi?

Kosi zorla Tapki ve Aryan’ı mandaba götürür. Aryan ikinci turdan sonra başım döndü deyip bayılma numarası yapar. Doktor bir süre dinlenmesi gerek ve hafızasını yeni kazandığı için bu tarz şeyler yormuş olabilir der. Vasu Kosi’ye kızar ve zaten evli olan insanları zorla evlendirmeyi nerden akıl ettin diye azarlar. Aryan doktora rol yaptığı için para verir.

Vasu neden para verdin deyince Aryan muaye ettiği için diye geçiştirir. Vasu ona sarılıp hastalanmaması için dua eder. Kosi ise Tapki ve Aryan’ın ayrı yatakta yattığını Bani’ye kanıtlar ama Bani ona kızıp bir daha ağzını açarsan diye tehdit eder. Kosi kara kara şimdi ne yapacağım diye düşünür. Bani ise anne ve babası arasında sıkıntı var diye düşünüp onlar için restorantta yer ayırtır.

Restorantta Tapki Bihan’ın makarna yeme şeklini hatırlayıp elleri yemeye başlayınca Aryan tiksinir ve masadan kalkar. Tapki sinir olurken Aryan arkadaşlarını görür. Arkadaşları Tapki’yi yaşlı bulur. Ardından ondan bir şarkı söylemesini isterler.ask bir ruya 5 agustos ozeti resmi

Aryan onları kırmaz ve şarkı söyleyip dans eder. Aryan dans etmesi için Tapki’nin elinden tutar ama Tapki’nin ayağı döner ve yere düşer. Herkes ona gülerken Tapki kızgın bakışlarla onu rezil eden Aryan’a bakar.

Aşk Bir Rüya 5 Ağustos Özeti Bani’nin Şüphesi

Aryan’a kızan Tapki öfkeyle oradan çıkar. Aryan ardından gelir ve kızlarla dans etmemi mi kıskandın yoksa bana aşık mısın der. Tapki hadi sen dans ederken biri seni görseydi bunu düşünerek hareket etmedin der ve bir arabaya binip gider. Bani ise Samar’la sohbet eder. Hayalindeki dansı anlatır ve karşısında biri varmışcasına dans ederken ayağı kayar ve Samar’ın kollarına düşer.ask bir ruya 5 agustos resmi

İkili yine göz göze gelir. Samar özür dileyip çıkarken Bani ardından bakar. Munna ise eşyalarını toplarken bir taraftan da Bani’nin ona biz arkadaş öte değiliz dediğini hatırlar. Bu sırada Tina gelir ve Munna’ya damatlık gösterir.

Munna birini seçince Tina gider. Bu sırada Bani gelir ve kalbini kırdığı için özür diler. Munna benimle alay ettin derken Bani sessizce ona bakar ve şaka yaptığını düşünüp sarılır. Munna ona sarılmak istemez. Bani oradan çıkınca Aryan ile karşılaşır. Aryan’ın sözlerini düşünerek odasına gidip babasının resmine bakar.

Tapki ile Aryan’ın verdiği ayrıntıların uyuşmadığını fark eden Bani, Kosi’ye hak verir ve gitmek üzere olan Kosi’yi durdurur. Şüphelerinden ona da bahseder. Bani bu şüphe üzerine Aryan’a “Biz küçükken beraber yaptığımız anları hatırlasana baba, keşke yeniden yapabilsek.” der. Aryan ne yapacağım dercesine bakakalır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu