Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 168. Bölüm Özeti 6 Ağustos İki Gelin

Aşk Bir Rüya 168. Bölüm Özeti 6 Ağustos. Bani karşısında babası zannettiği kişinin Aryan olduğunu öğrendi. Bani ve Tina gelin oldu ama … İşte Aşk Bir Rüya 168. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 168. Bölüm Aryan tıpkı Bihan gibi dans ederken Bani’nin şaşırmasıyla başlar. Aryan unuttuğum bir şey var deyip Tac Mahal minyatürünü Tapki’ye hediye eder. Kosi kızgındır çünkü Bani inanmıştır. Yeni bir yol bulup söylediklerini kanıtlamak zorunda hisseder. Bir ritüel gereği eşler tapınağa çift olarak gider ve erkekler kadınların orucunu açtırır.ask bir ruya 168 bolum ozeti resmi

Aryan da kimse anlamasın diye ritüele uyar. Bani ise yarı yolda Munna’ya şimdi gitmelisin deyince Munna canı sıkılsa da gider. Bani ise Kosi ile gizlenip Aryan ve Tapki’ye dikkat ederler. Tapki Aryan’ın verdiği suyu yere dökerken Tapki sen Bihan değil Aryan Khannasın der. Bani öfkeli olsa da bunu daha sonra kullanmak için susar ve rol yapmaya devam eder. Aryan Munna nerede deyince Bani iş için gitmesi gerekti diye yalan söyler.

Munna giderken Aryan gelir ve neden gidiyorsun deyince Munna ona sarılıp ağlar ve Bani’nin onu sevmediğini ve onunla evlenmeyeceğini söyler. Aryan senin sevginin o da farkına varacak merak etme diye onu teselli eder ve sen gidince mutlu mu olacağını sanıyorsun diye de destek olur. Tapki ise eve geldiğinde Samar’ı ofiste rezil ettiği için Tapki’ye kızar.ask bir ruya 168 bolum resmi

Gözyaşları içinde olan Tina annesini dinlemek bile istemez. Vasu da Tina ile aynı düşüncededir. Tina, Tapki’nin Samar’ın evine gittiğini hatta annesinin yanında onu azarladığını anlatır. Bunu nasıl yaparsın diye ağlar. Tapki olayın ardında Bani’nin olduğunu anlar. Bani’nin yanına gittiğinde kendi kıyafetleri içinde onu görünce her şey anlaşılır. Bani gerçeği bildiğini itiraf eder. Tapki her şeyi itiraf edeceğim derken Kosi onu bayıltıp alt kata götürür. Bani annesi gibi giyinmiş halde aşağı gider ve eve gelen Samar ve ailesine bu evlilik olmayacak der.

Aşk Bir Rüya 6 Ağustos Özeti Kosi’nin Tuzağı Bitmiyor!

Vasu ona tepki gösterse de Samar da Tapki’nin bu tavrına sinir olur ve yeter der. Samar’ın annesi üzülürken Tapki içeri girer. Tapki kılığında olan Bani içeri girdiğinde Aryan ona gelir ve neden bunu yaptın der. Tapki gerekliydi yaptım diye kestirir atar. Aryan Munna ile Bani’nin evlenmesi gerek der ve üstüne de ekler Munna benim yani Aryan’ın kardeşi eğer bu evlilik olmazsa gerçeği herkese söylerim der.

Bani Munna’nın ona söylediği yalan ile şok olurken Kosi Tapki ikisinin kardeş olduğunu bildiği halde yalan söyledi hep Tapki’nin oyunu bunlar der. Vasu salonda ne olursa olsun Tina ile Samar evlenecek derken Aryan da gelir ve iki kızım da evlenecek der. Bani’ye Munna ile evlenmek isteyip istemediğini sorar. Bani Munna ile evlenmek istediğini söyleyince Munna yanına sevinçle gelir.ask bir ruya 6 agustos ozeti resmi

Vasu ve Tina ise Samar’ın evine gider ve düğün gerçekleşsin diye yeniden onları ikna eder. Tina gelinlik giymiş hazırlanırken annesinin olmamasına üzülür. Bani’ye de bu özel günümde annem neden bunu yaptı diye ağlar. Bani onu teselli etse de içinden annemizin gerçek yüzü hiç de iyi değil der. Gelinliklerini giyen kızlar aşağı inerken Kosi Tapki’yi herkesi gören bir aynanın ardında kilitlemiştir. O olanları izlerken onu duyan hiç kimse yoktur.

Kosi Tina ve Bani’ye yoğurt yedirir. Ardından kızların başı dönmeye başlar. Gelinliklerin duvakları kapalı haldedir. Kosi duvakların açılmasının hayra alamet olmadığını söyleyip duvağın açılmasını engeller. Tapki onlara bir şey olmasın diye dua ederken Aryan aynaya doğru gelince Tapki hem Aryan diye bağırır hem de aynaya çarpıp kendini fark etmesini sağlar. Aryan aynayı dikkatlice inceler. Bakalım Tapki’yi kurtarabilecek mi?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu