Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 169. Bölüm Özeti 7 Ağustos Vasu Tapki’yi Kovdu!

Aşk Bir Rüya 169. Bölüm Özeti 7 Ağustos. Tina ile Munna evlendi. Tina evi terk etti. Vasu Tapki’yi kovdu. İşte Aşk Bir Rüya 169. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 169. Bölüm Aryan’ın Tapki’yi kurtarmasıyla başlar. Bu arada çiftler de evlenmiştir. Ancak Samar’ın evlendiği kişinin Bani; Munna’nın evlendiği kişinin Tina olması herkesi şok eder. Kızlar kendilerine gelip olanları görünce Tina ağlamaya başlar.ask bir ruya 169 bolum ozeti resmi

Bu nasıl oldu deyince Kosi bunu ben yaptım çünkü annen öyle istedi der. Bani’nin Tapki kılığında çektiği videoyu izleyen herkesi ikinci bir şok yaşar. Tapki bu videodaki ben değilim dese de kimse inanmaz. Aryan Tapki’ye destek olurken Vasu Tapkş’ye tokat atıp evlatlarının hayatını mahvettin der. Tina ise ateşe yemin edip artık ben kızın değilim der. Tapki ağlarken Kosi amacına ulaşmıştır.

Aryan Bani’yi karşısına alır ve baban yaşıyor olsaydı bu halini görmeye dayanamazdı, kardeşinin hayatını mahvediyorsun der. Videodaki kişinin kendisi olduğunu söylemesi için ikna etmeye çabalar ama Kosi Bani’yi doldurur. Tapki ağlarken Aryan ona destek olur. Tapki teşekkür ederken Aryan buraya senin isteğinle geldim ama her şey düzelmeden gitmeyeceğim der.ask bir ruya 169 bolum resmi

Tina ise eşyalarını toplayıp evi terk etmek üzeredir. Vasu ve Suman gitmemesi için ikna etmeye çalışır. Munna ise Aryan’a sana güvenip geri geldim diye gönül koyar. Aryan hem Munna hem de Tapki için bu işin aslını ortaya çıkarmaya kararlıdır. Tina Samar’a seni sevdim ama hikayemiz burada bitiyor der ve onlarla da vedalaşır. Munna’ya gidelim buradan annemi görmeyeyim en azından derken gözlerinden yaşlar süzülür.

Aşk Bir Rüya 7 Ağustos Özeti Tina Evi Terk Etti!

Tapki Tina’yı durdurmak istese de başaramaz. Kosi, Munna ve Tina’yı eski bir eve getirir. Tina üstündeki mücevherleri çıkarınca hemen onları alan Kosi onları zor durumda bırakmak için buraya getirmiştir.

Tina yerleri süpürüp yorulunca Munna yanına gelir ve ona asla dokunmayacağını, bir arkadaş olarak ona yardım edeceğini söyler. Samar da aynı şekilde Bani’ye arkadaş gözüyle baktığını söyler. Aryan ise herkesin hayatını mahveden Bani’yi gerçeği söylemesi için ikna etmekten vazgeçmez. ask bir ruya 7 agustos ozeti resmi

Bani gerçeği söylerim ama sen de gerçeği söyleyeceksin der. Aryan ile bir tabanca alıp içine mermi doldururlar. Rus ruleti gibi silahı başlarına doğrulturlar. Bani ölecek diye korkan Tapki koşarak gelir ve kızının silahı sıkmasını engeller. Aryan’a da buna nasıl cesaret edersin diye kızar.ask bir ruya 7 agustos resmi

Bani annesinin koşarak gelmesinden etkilenir. Odaya geldiğinde Samar kanepede, Bani yatakta uyur. Tina ise yerde yatarken Kosi saray kızının düştüğü hale bak diye düşünüp pis pis sırıtır. Sabah olduğunda Tina mutfakta üzerine un döker bir de üstüne fare görüp bağırırken Munna’ya korkudan sarılır. Kosi de gizlice videolarını çeker.

Vasu ise Tapki’ye bilet verir ve Duruv ile konuştuğunu onu havaalanından alacağını söyler. Tapki’ye bu gece gitmesini, Tina bu evde yoksa onun da olmayacağını söyler. Tapki kısaca kovulmuştur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu