Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 17. Bölüm Özeti 5 Mart Gerçek Ortaya Çıktı!

Aşk Bir Rüya 17. Bölüm Özeti Tapki ve Duruv’un nişan töreni ile ekranlara gelecek. Başta yüzük ile yaşanan sıkıntılar akabinde ise Vasu’nun gerçeği öğrenmesi ile bomba bir bölüm olacak.

Duruv basit bir yüzük almak istese de herkes iyi bir yüzük alması konusunda ısrar eder. Varun, haklılar deyip ben her şeyi hallederim siz keyfini çıkarın der. Duruv yüzükleri akşam alırım deyince Vasundara Bihan halleder o işi sen düşünme der.ask bir ruya 17 bolum resmi (1)

Bihan yüzükleri alır ama yolda yüzüklerin birini düşürür. Duruv’un yüzüğü düşmüştür. herkes yüzüğü bulmaya giderler. Bihan Tapki’nin ailesine ne diyeceğiz şimdi diye telaşlanır. Tapki dans ederken bihan gelir ve Tapki ile çarpışırlar. Bihan yüzüğü vermeye geldiğini söyleyip kutuyu verir. Aditi ise Bihan’a içecek ikram etmek ister ama Bihan içmek istemez.

Zorla da olsa Bihan içer ve sinirle gider. Aditi ardından gülümser. Bihan’ın verdiği yüzük gerçek yüzük değildir. Paan ve Bihan gerçeğini bulup yerine koymaları gerektiğini bilir.Ve yüzük takma merasimi başlar. Yüzüğün gerçek olmadığı konusunda Tapki’nin ailesine laf ederler. Yüzüğün gerçek olup olmadığını anlaması için bu işten analayn birini bulurlar. bihan ise telaşla yüzük bulma derdindedir.ask bir ruya 17 bolum ozeti resmi (1)

Bihan sonunda gelir ve getirdiği yüzükle sahte olanı değiştirir. Tapki bunu fark eder.Gelen kişi de yüzüğün gerçek olduğunu teyit eder. Bu iddanın sahibi olan Preeti özür dilemek zorunda kalır. Vasundara gelinlik konusunda tam Tapki’ye soru soracaktır ki Suman dişim ağriyor diye bağırır ve yine gerçek ortaya çıkmaz.

Aşk Bir Rüya 5 Mart Özeti – Dans Yarışması

Onlar gidince Tapki, Bihan’a neden yüzükleri değiştirdiğini sorar. Bihan olanları anlatıp annem üzülmesin diye yaptım bunu der.Ve tören başlar. Duruv Tapki’ye sevdiğini söylerken Tapki utanıp uzaklaşır. Tapki Vasundara ile her konuşmasında yine Preeti ve Suman araya girer. Sahneye Tapki çağrılır ve Duruv hakkında konuşma yapması istenir. Yine Tapki kurtulur. Çünkü dans yarışmasında kaybeden ilk duygularını anlatan olacaktır.Kaybeden grup Tapki’nin grubu olur.ask bir ruya 17 bolum resmi (1)

Duruv, Bihan’a kazansak bile yeni bir başlangıç için bir şey yapalım ve sen hediye al ki aranız düzelsin der. Bihan da Duruv senin hatrın için deyip hediye alır. Ama hediyeler karışır ve Tapki hediyeyi açtığında tren görür. Onu trene benzettiği hatırlayıp rencide olur. İşin aslı çıkınca özür dilese de nafile.

Seninle aynı evde yaşayacağız diye bir adım attım ama sen son söylenecek şeyi en başta söyleyip her şeyi mahvettin

diye kızar Bihan. Daha sonra dans yarışmasına dönerler. Bihan harika bir dans gösterisiyle Dadi’den 20 puan alır. Kızlar da 20 puan almak zorundadır. vasundara bir sürpriz yapıp Tapki’nin videosunu yansıtır ama alet bozuldu galiba durup duruyor der. Suman ise hemen elektirik gidince kablo yanmış ondan diye olayı kontrol altına alır.

Tapki de sans etme sırası geldiği için sahneye çıkacaktır ki CD konusunda problem yaşar. Neyse ki duruv en sevdiği şarkıyı öğrenip problemi çözer. Tapki öyle güzel dans eder ki kazanan grup kızlar olur. duruv sahneye çıkıp duygularını ilk Tapki itiraf etsin der. Tapki konuşmaya başlayınca Vasundara şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu