Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 170. Bölüm Özeti 8 Ağustos Ağlama Anne!

Aşk Bir Rüya 170. Bölüm Özeti 8 Ağustos. Bani gerçeği öğrendi ve annesinden af diledi. İşte Aşk Bir Rüya 170. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 170. Bölüm Vasu’nun Tapki’yi kovması ile başlar. Vasu Tina’nın cehennem gibi bir yerde rezillik çekerken onun bu cennette yaşayamayacağını söyler. Tapki ağlar. Bani Tapki kılığında Kosi’nin yanına gider ama Kosi onun Tapki olduğunu düşünüp Tina’nın yanında yaşamaya mı geldin diye dalga geçer.

Ardından yaptıklarını, Bani’yi kullandığını tek tek anlatır. Bani sonunda Tapki olmadığını söylerken ardından gelen Aryan onun gerçek yüzünü göstermeyi başardığı için mutludur. Bani gitmek üzere olan annesini durdurup her şey için özür diler. Tapki Bani’ye sarılıp ağlar.ask bir ruya 170 bolum ozeti resmi

Tapki Bani’ye kimseye bir şey söyleme her şeyi mahvettim diye ağlar. Vasu gelir ve Tapki’ye gitmemek için mi uğraşıyorsun der. Tapki ses etmez ama Bani bu evde kalıp her şeye şahitlik edecek der. Vasu ikna olur. Aryan ise odasında eşyalarını hazırlarken Tapki ona gelir ve amacına ulaştığını söyleyip teşekkür eder. Aryan gidecekken Bani onu durdurur ve burayı terk edemezsin der.ask bir ruya 170 bolum resmi

Aryan baban değilim biliyorsun derken Bani babam olsa aynı senin gibi yapardı sen bana babalık yapıp gerçeği gösterdin der. Aryan gitmez hatta Tina’yı eve gelmesi konusunda ikna eder. Kosi’ye de Tapki ve ailesinden uzak durmaması halinde tutuklanacağını gösteren bir belge ile korkutur.

Aşk Bir Rüya 8 Ağustos Özeti Bani Boşandı!

Tina eve geldiğinde hala Tapki’ye kırgındır. Dolly ise Bani’nin sindur sürmediğini görünce Samar’a sinduru sürmesi konusunda ısrarcı olur. Samar sinduru sürerken Tina acı çeker. Gece olup herkes odasına çekildiğinde Bani boşanma evraklarını Samar’a verir ve bu durumdan kimsenin haberi olmasın der. Samar da kabul eder.

Aryan ve Bani ellerinde minik bir pasta ile Tapki’ye gelip mutlu yıllar derler. Tapki’nin doğum günü nedeniyle Vasu ve Tina gergindir. Aralarında konuşurlarken Munna, Tapki’nin doğum günü için sürpriz yapmak ister ve davul alıp gelir. Tapki sevinirken Tina davulu boynundan alıp atar. Tapki hayatımızı mahvetti ne doğum günü diye kızar. Tapki ağlarken Bani onu bu güzel günde üzmek yerine mutlu etmek için bir plan yapar.

Bani annesinin doğum gününü kutlamak istediğini söylese de Tina ben kutlamayacağım der. Samar ve Bani boşanma evraklarını imzalamak için gittiklerinde Samar’ın eline mürekkep dökülür. Onu yıkamaya gidip gelir ama Bani geciktim deyip imzaları hızlandırır.ask bir ruya 8 agustos resmi

Bani de Samar da imzayı atıp çıkar. Samar, Bani’nin ne kadar iyi yürekli olduğunu düşünüp ona karşı bir şeyler hissettiğini fark eder. Eve geldiğinde Aryan çizim yapıyordur. Ne çizdiğini sorunca yüreğimdeki kişinin yüzünü der. Samar aşk nasıl bir şey diye sorunca Aryan kalbin kendin için atmayıp bırakıp onun için atıyorsa, onsuzken hayat akmıyorsa aşıksın der. Samar bu sözleri dinleyip yüreğine sorduğunda Bani’ye aşık olduğunu düşünür.

Bani ve Tapki kutlama için hala eve dönmemiştir. Bu sırada Kosi yüzsüzü de gelir. Aryan onun gelme sebebini merak ederken Kosi gerçeği kimse öğrenmedi diye mutludur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu