Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 171. Bölüm Özeti 9 Ağustos Tapki Ölecek Mi?

Aşk Bir Rüya 171. Bölüm Özeti 9 Ağustos. Kosi tutuklandı, Bani öldü, Tapki yoğun bakımda. İşte Aşk Bir Rüya 171. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 171. Bölüm Aryan’ın Kosi’nin kolundan tutup onu polise şikayet edeceği uyarısıyla başlar. Kosi şu ana evde kimsenin haberi yokken bunun anlamı yok deyip kalmasına müsade etmesini ister. Aryan odadan çıkar. Kosi Tina’ya kendini affettirmek için yatağının üzerine balonları yerleştirir. İçinde zehirli gaz olan balonları gören Tina balonları sinirle patlatır.

Balonların içindeki zehirli gaz nedeniyle Tina bayılır. Kosi onu battaniyeye sarıp evden çıkarır. Aryan ile konuşan Kosi ona Tina’yı bulmasını söyler. Aryan onun başına bir şey geldiğini anlayıp her tarafı aramaya başlar.

Kosi merak etme onu bu evde sakladım ama hava alıp alamayacağından emin değilim diye güler. Aryan ne istiyorsun diye bağırınca Kosi Vasu’yu öldür kaşılığında Tina’yı al der. Aryan iyice telaşlanır. Kosi ise Tina’yı sağ istiyorsan acele et diye sıkıştırır. Tapki ve Bani hala ortada yoktur, Aryan ne yapacağını düşünür.ask bir ruya 171 bolum ozeti resmi

Kosi Aryan’a bıçak verir. Aryan giderken Samar ile çarpışır. Samar bu bıçak ne deyince Aryan antika bir bıçak der. Aryan daha sonra tapınağa gider ve annemi ölümünde payım varken şimdi nasıl bir anneye kıyarım diye ağlayarak dua eder. Bu sırada arabanın bagajında Tina’nın kıyafetinin parçasını görür. Tina’yı arabadan kurtarır.

Kosi karşısında alkışlar ve Tina’nın halhalında bomba olduğunu çıkarırlarsa patlayacağını söyler. Bu sırada Tina kendine gelir. Aryan halhal ile ilgili gerçeği ona söylemez ama sürekli saati kontrol eder. Tina’nın halhalı çarşafa takılır. Munna tam halhalı çıkaracaktır ki Aryan onu durdurur ve bu halhal kıymetli bir halhal çıkartılmaz der. Vasu da onay verir.ask bir ruya 171 bolum resmi

Kosi Aryan’a 10 dakika kaldı uyarısı yapar. Aryan bıçağı alıp Vasu’yu öldürmek üzeredir ki Samar onu durdurur ancak Aryan onu yenip Vasu’yu bıçaklar. Bu sırada Tina ayağında halhal olmadan inince Aryan şaşırır. Kosi ise sen ne yaptın der. Aryan Vasu’yu öldürmemi istedin der. Polis gelir ve Aryan’ı Vasu’yu öldürdüğü için tutuklar.

Aşk Bir Rüya 9 Ağustos Özeti Bani Öldü!

Kosi hem Vasu’dan hem de Aryan’dan kurtulmanın rahatlığı içinde televizyon karşısındadır. Bir anda elektrikler gider. Kosi’ye bir telefon gelir ve Aryan’ın kaçtığını dikkat etmeleri gerektiğini öğrenir. Kosi telaş içindedir. Aryan elinde bıçakla gelir. Önüne gelen polisleri yaralayıp Kosi’ye doğru yaklaşır.

Kosi bir dolaba saklanır. Arkasında yaralı halde olan Vasu’yu görünce çığlık atıp kaçar. Kosi korku içinde her şeyi itiraf ettiğinde ışıklar gelir. Kosi herkesin onu duyduğunu anlar. Aryan bıçaklama olayının şaka olduğunu ona gerçeği itiraf ettirmek için evdekilerle tuzak kurduklarını söyler. Polis gelir ve Kosi’yi tutuklayıp götürecektir. Kosi Vasu’ya o inandığın kişi Bihan değil Aryan Khanna deyip gider. Vasu buna ihtimal bile vermez hatta giderken bile yalan söylemeye cüret ediyor diye söylenir.ask bir ruya 9 agustos ozeti resmi

Ev halkı televizyonda haberleri izlerken bir arabanın yandığı haberini duyarlar. Bu sırada eve telefon gelir ve Tapki ve Bani için hastaneye gelmeleri söylenir. Panik halde gittiklerinde Bani’nin yanan arabada öldüğünü, Tapki’nin yoğun bakımda olduğunu öğrenirler.

Vasu ve Tina, Bani’nin ölümünden Tapki’yi sorumlu tutarken Aryan hiçbir şey bilmiyoruz belki de Bani’yi kurtarmak isterken şu an yoğun bakımda der. Tina ağlarken Aryan en azından elinden olanı kaybetme ve Tapki’yi affet der. Tina da hak verir.ask bir ruya 9 agustos resmi

Ertesi sabah Vasu Tapki’nin elini tutar ve iyileşmesi için dua eder. Tapki elini tutunca Vasu onun ellerini öper. Aryan ise Tapki’nin başından bir saniye ayrılmaz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Gerçek bihan pandey öldö arkadaşım. Onun yerine Aryan geldi. Artık b ile başlar bihanimiz yok. Aşk böyledir arkadaşım hep acı verir. Bak tapki acı çeke çeke kaldı bihanin arkasından. Hayatta böyle işte acı li aşk var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu