Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 172. Bölüm Özeti 10 Ağustos Yüreğim İnanmadı!

Aşk Bir Rüya 172. Bölüm Özeti 10 Ağustos. Tapki’ye ne oldu diye düşüneceğimiz bir bölüm sizlerle. İşte Aşk Bir Rüya 172. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 172. Bölüm 20 gün sonrasıyla başlar. Tapki’nin yüzündeki bandajlar çıkarılır. Tapki plastik cerrahı nedeniyle yüzünün değişmesinden bihaber herkes ona şaşkın şaşkın bakınca aynaya bakar. Aynaya bakan Tapki bu ben değilim diye aynayı kırar.

Doktor mecburen ameliyat ettiklerini söyler. Tapki eve geldiğinde resimlerine bakıp ağlar. Aryan da kabul etmekte zorlansa da ona moral vermek için çabalar. Tapki’nin doğum günü için pasta hazırlar. Tapki Bani olmadığı için pastayı yemek istemez. Herkesin morali hala kötüdür.  Aşk Bir Rüya Tapki neden değişti sorusunun yanıtı için tıklayınız.ask bir ruya 172 bolum ozeti resmi

Yeni yüzüyle Tapki gece gizlice evden çıkar ve dans pistine gider. Erkekler ona tezahürat edip onunla dans ederken adamın biri ona ahlaksız teklifte bulununca Lovely (Yeni Tapki’ye bu şekilde tezahürat ettiler) onu iter. Eve sessizce geri döndüğünde Aryan’ı görünce şaşırır. Odaya giderken çantasından zil sesi gelince Aryan bu zil de neyin nesi der.

Lovely Bani’nin hatırası deyip geciştirir. Aryan Tapki’nin resmine bakıp neden yüzüne bakınca Tapki olduğuna inanmıyorum diye düşünür. Sabah olduğunda Aryan herkesten Bani’nin resminin üstüne onunla ilgili notlar yazmalarını ister. Lovely’in el yazısından onun Tapki olmadığını kanıtlayacağını düşünür ve dikkatlice onu gözlemler.

Aşk Bir Rüya 10 Ağustos Özeti Lovely Kim? Amacı Ne?

Lovely foyası ortaya çıkacak diye tedirgin olur. En azından bir şeyler söyleyebilirsin denilince derin bir oh çeker. Lovely Dolly’nin orada olmasından rahatsızdır. Bu nedenle Samar ve Dolly’e Bani olmadığına göre bu evden gitmelisiniz der. Dolly evlerinin tadilatta olduğunu söyleyince Vasu tadilat bitene kadar kalabilirsiniz der. Aryan ise hala şüphe içindedir.

Bunu fark eden Lovely, Aryan’ın elini tutup gözlerimden de mi anlamazsın ben Tapki der. Aryan Tapki’nin gözlerini hatırlar ve bu gözlerin Tapki’ye ait olmadığını düşünür. Odaya gelen hamamböceğini Lovely tutup atınca Aryan şaşırır ve Tapki korkardı der. Lovely Bani’yi kaybettiğimden beri ölümden bile korkmuyorum der.ask bir ruya 10 agustos ozeti resmi

Lovely hizmetçiye rüşvet verip Dolly’i korkutur. Hizmetçi suçu üstlenirken Dolly önce oğlu Samar’a ağlar ardından Tina ile Samar’ı yeniden evlendirmek zorundayım diye düşünür. Lovely ise Vasu’nun yanına gelir ve masaj yapıp onu uyutur. Ardından kasadan para ve mücevherleri alıp bu daha başlangıç diye düşünür.

Yüzü simsiyah bir çuvalla kapatılmış ve elleri bağlı birinin yanına gelen Lovely, Tapki’nin her şeyi mahvedeceğim şimdi parasını aldım sonra ailesini evini hepsi mahvolacak der. Sabah olduğunda Dolly, Tina’nın yanına gider ve Samar ile onu yakıştırdığını söyler. Tina ağlarken Munna içeri girer. Dolly Bani’nin resmini ona gösterip Bani’ye aşıkken Tina ile evlisin yazık deyip acır.ask bir ruya 10 agustos resmi

Aryan ise hala onun Tapki olmadığından şüphe edince Lovely ben sana Tapki olduğunu neden kanıtlamak zorundayım diye tepki gösterir. Ardından bayılma numarasıyla işin içinden sıyrılır. Tapki’nin iyi yemek yaptığını bilen Lovely dışarıdan sipariş verip herkesin yemeğini beğenmesini sağlar.

Mishra adında bir adam Balwinder’a gelir ve kredi ister. Lovely’i görünce şaşıran Mishra ona Lovely diye seslenince herkes şaşırır. Lovely elindeki tabağı düşürür. Çünkü bu adam dans pistine çıktığında ona tek gecelik ahlaksız teklifte bulunan adamdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Hıntlı oyuncular teker teker ıntıhar mı edıyor?Yoksa etmış gıbı mı gosterılıyor?Ikımızın yerıne Anandı.Pratyusha Banerjee.2020 hazıran da Sushant Sıngh Rajput.Arastırma cınayet uzerıne devam ederken .Drastı nın bugunku yorumu benı daha da sasırttı.Bu sabah ta Sameer Sharma Malad ıntıhar etmıs .Sameer ı az cok tanıyanımız vardır.Tatlı Bela Barad.Bence fılm sektorunde bıseyler donuyor gıbı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu