Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 173. Bölüm Özeti 11 Ağustos Bani Ve Tapki Hayatta!

Aşk Bir Rüya 173. Bölüm Özeti 11 Ağustos. Lovely kendine inandırmak için türlü oyunlar oynarken öyle bir gerçek ortaya çıkar ki…İşte Aşk Bir Rüya 173. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 173. Bölüm Lovely’nin adam tarafından tanınması ile başlar. Adam ona hatırladın mı beni, barda dans ederken yanına gelmiştim der. Balwinder adama tokat atar ve o bizim kızımız Tapki defol burdan der. Adam giderken Lovely ağlıyor rolü yapar. Aryan ise giden adamla Lovely hakkında konuşur. Adam onun çok iyi bir dansçı olduğunu, dans etmeden yaşayamadığını söyler.

Dolly ise Tina ve Samar’ı aynı odaya çağırır ve onların üstüne kapıyı da kilitler. İçeri fare atar. Fareden korkan Tina, Samar’a sarılırken ikili göz göze gelir. Onların sesini duyan Vasu kapının kilidini açar. Akşam olduğunda Lovely’e bir telefon gelir.ask bir ruya 173 bolum ozeti resmi

Dans etmesi karşılığında yüklü miktarda para alacağını öğrenen Lovely soluğu barda alır. Gece herkes uyudu diye düşünen Lovely evden çıkar. Yüzüne maske takıp dans eden Lovely, maskesini çıkaran kişinin Aryan olduğunu görünce şaşırır.

Aryan “Tapki sen!” deyince Lovely ben Lovely’im neyden bahsediyorsun, öde paranı ve git der. Aryan parayı öder ama eğer Lovely buysa Tapki evde olmalı diye düşünür. Lovely Aryan’dan önce eve gitmek için acele eder.

Aryan eve geldiğinde Tapki’nin yatağında uyuduğunu görür. Lovely derin bir nefes alır ve telefon numarasının olduğu Aryan’ı atlatmak için telefonu kırar. Aryan onu aradığında bir türlü ulaşamaz. Ona ulaşmasını sağlayan adama Lovely nerde yaşıyorsa adresini ver der ama adam onun nerede yaşadığı ile ilgili bizim bilgimiz yok der.ask bir ruya 173 bolum resmi

Aryan Lovely’e akşamki fotoğrafları gösterir. Lovely ben senin Tapkinim nasıl olur da bu tarz kıyafetleri giyeceğimi düşünürsün, insan bu kadar mı şüphe eder eşinden diye isyan eder. Aryan kırık telefonu bulduğunu hatırlar ama ses etmeden bundan sonra senden şüphe etmeyeceğim der. Lovely rahatlar. Gece olduğunda Lovely yine evden çıkar. Aryan uyuma numarası yapıp onun çıktığını görür. Ardından gider. Lovely ise Tapki’yi sakladığı yere gelir.

Aşk Bir Rüya 11 Ağustos Özeti Lovely Tapki’ye Karşı!

Lovely Aryan’ın kapıyı açmak üzere olduğunu fark edince Tapki’ye iğne yapıp bayıltır. Kendi de ağlayarak Aryan’ı arar ve söylediği adrese gelmesini söyler. Aryan panik halde adrese gidince Lovely, yalan söyleyerek Lovely ile buluşmak için gittiğini ve gerçeği öğrendiğini söyler. Elindeki cd yi izlemesini ister.

Videoda Lovely Aryan’ın dans etmesi için ona para verdiğini anlatır. Aryan şok olurken Lovely, artık Tapki olduğuma inandın mı ben bu aldatma olayını kaldıramam diye ağlar. Hatta Vasu’ya da aynı cd yi verdiğini o gidince izlemesini istediğini ekler. Aryan bir bahaneyle o cd yi Vasu’dan alır. Ardından Lovely’e gelip sana inanıyorum deyip cd yi kırıp atar ve özür diler. Lovely Aryan gidince elindeki cd ye bakar ve gerçek cd yi dolaba yerleştirir. Vasu cd den film izleyecektir ve yanlışlıkla bu cd yi alır. ask bir ruya 11 agustos ozeti resmi

Tina videoda ismi geçen Lovely hakkında Aryan’ı sorguya çeker. Aryan ona fotoğraf gösterip onun Tapki olduğunu düşündüğünü itiraf eder. O günden sonra Lovely’e ulaşamadığını imkanı olsa Tapki ve Lovely’i yanyana getirmeyi istediğini ama yapamadığını anlatır. Tina ona yardım etme sözü verir. Bu durumdan habersiz olan Lovely, Tina’nın isteği üzerine erik marmelatı hazırlamasını ister.ask bir ruya 11 agustos resmi

Lovely tamam deyip kem küm etse de mutfakta hayatında erik yememiş ben şimdi nasıl erik marmelatı yapacağım diye düşünür ve Tapki’den yardım almak için Dolly’i düşürür. Herkes Dolly ile ilgilenirken Lovely, Tapki’ye gider ve tarifi vermesini söyler. Tapki vermezsem öldürür müsün der. Lovely seni değil ama onu öldürürüm deyip Bani’yi gösterir. Tapki kabul etmek zorunda kalır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Karman çorman bişey oldu canim bu filmde.senaristin kafası karışmış herhalde napcağini şaşirmiş

  2. Güzelim çok haklısın. Kafam gibi allak bullak oldu. Şimdi yeniden okudum tam yarım saat gülüyorum.??????????.
    Şaka manyağıyim ben?????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu