Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 174. Bölüm Özeti 12 Ağustos Aryan’dan Evlilik Teklifi!

Aşk Bir Rüya 174. Bölüm Özeti 12 Ağustos. Aryan öyle bir oyun oynayacak ki herkesin ağzı açık kalacak. İşte Aşk Bir Rüya 174. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 174. Bölüm Tina’nın yemeği lezzetli bir şekilde yapması ve Tina’nın ondan şüphe ettiği için pişman olmasıyla başlar. Aryan ise hala şüphe içindedir ve bir psikiyatri uzmanı ile eve gelir. Tapki’nin geçirdiği travma sonrası buna ihtiyacı var diye düşündüğünü söyler.

Doktor Lovely’i hipnotize etmek için çabalayınca Lovely kendini konrtol edip Tapki gibi cevap vermesi gerektiğini anlar. Doktor hipnotize etmiş gibi davranan Lovely her şeyi anlatır. Tina ve Bani’nin okulu ile ilgili ayrıntıları bile verir. Tina daha sonra Aryan’a şimdi içinde şüphe kaldı mı der. Aryan inandığını söylediğinde Tina ama okulumuzun adını yanlış söyledi der. Aryan’ın kafası bir kez daha karışır. Bu kadar ayrıntıyı bilen, Tapki ile yaşamış biri mi bu diye düşünür.ask bir ruya 174 bolum ozeti resmi

Aryan kalbinin sesini dinler ve Tapki’ye aşık olduğunu ve ona itiraf etmesi gerektiğini düşünür. Tina ise Lovely’den şüphelenir ve herkes uyuduğunda onun yanına gelir ve saçına masaj yapmasını ister. Lovely o gece dışarı çıkamaz.

Ertesi sabah Lovely, Dolly’e kirli kıyafet verir ve makine bozuk o yüzden bunları yıka diye emir verir. Dolly buna sinir olup meyve suyu yapar ve içine de deterjan katar. Herkese bu meyve suyundan ikram eder. Lovely bardağını değiştirir ve deterjanlı meyve suyunu Dolly içer. Dolly’in ağzından köpükler çıkarken Lovely bana sakın oyun oynamaya kalkma der.ask bir ruya 174 bolum resmi

Gece olduğunda Lovely, Tina uyudu mu diye kontrol eder. Tina’nın da uyuduğunu görünce gece saat 2’de evden çıkar. Tina ise hemen uyuma numarasını bir kenara koyup onun nereye gittiğini bulmaya kararlıdır.

Aşk Bir Rüya 12 Ağustos Özeti Tina Özür Diler!

Lovely’i takip eder ve bir odaya gittiğini görür. Lovely kapının açıldığını fark edince hemen Tapki’yi alır ve saklanır. Tapki’yi bayıltırken Tina içeride boş bir sandalyenin olduğunu görür. Polisleri çağıran Tina orada bir şey olmaması nedeniyle umduğunu bulamaz. Tina odaya geri döndüğünde Lovely yeni uyanmış rolü yapar ve nereden geliyorsun kızım der. Tina yürüyüşe çıktım diye geçiştirir.

aşk bir rüya yazı görseli

Tina hala şüphe içindedir. İnternette gerçeği itiraf etmesini sağlayacak bir ilaç sipariş eder. İlaç geldiğinde onu limonataya ekler ve Lovely’e limonatayı götürür. Lovely de ondan şüphe eder ve bir yudum da sen al kızım diye zorla içirir. Tina ilaç sipariş ettiğini, ondan şüphelendiğini tek tek itiraf eder. Lovely numara yapıp bir kızım öldü diğeri de benden şüphe ediyor diye ağlar. Tina ondan özür diler ve affetmesini ister. Lovely sonunda affettim deyip ona sarılır. ask bir ruya 12 agustos ozeti resmi

Dolly yere bilerek benzin döker ve Tina’nın kayıp düşecekken Samar’ın onu tutacağını düşünür. Tina gerçekten kayar ama Munna onu tutar. Samar ise Munna ona iyi baktığı için mutlu olduğunu söyler. Dolly umduğunu yine bulamaz.

Gece olduğunda Lovely yatağında bir hediye paketi bulur. Kırmızı bir elbise hediyesi Aryandandır. Lovely elbiseyi giyip aşağı iner. Aryan ışıkları kapatır, gitar çalarak ona aşkını itiraf eder. Dizleri üstüne çöküp ona yüzük verir ve hayat arkadaşım olur musun diye evlilik teklif eder. Lovely teklifi kabul eder. Aryan dışarı çıktığında Tapki olsa asla bu teklifi kabul etmezdi şüphelerimde haklı olduğumu gördüm diye düşünür ve onların hayatına neden girdiğini Tapki ve Bani’nin nerede olduğunu öğrenmeye az kaldığını söyler ve elindeki Lovely’nin resmini yakar.ask bir ruya 12 agustos resmi

Dolly, Lovely ile konuşur ve Tina’nın hala Samar’ı sevdiğini görmesini ister. Lovely ona ikisini birleştirme konusunda yardım edeceğini söyler. Dolly sevinçle çıkarken Lovely sırada Tina ve Vasu’nun arasını bozmak var diye düşünür. Samar odaya geldiğinde odada mum ışığı eşliğinde yemeği görünce şaşırır. Tina onun için hazırladığını söyleyince Samar sen Munna ile evlisin Tina, bunu benim için değil eşin Munna için hazırlamalısın der. Tina ağlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu