Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 176. Bölüm Özeti 13 Ağustos Tapki’den Lovely’e Tokat!

Aşk Bir Rüya 176. Bölüm Özeti 13 Ağustos. Tapki yeniden eve döndü. Aryan ise Lovely’nin sırrını çözmek için çabalıyor. İşte Aşk Bir Rüya 176. Bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 176. Bölüm Aryan’ın bulduğu adrese gitmesiyle başlar. Gittiği adreste Tapki’nin fotoğraflarının yapıştırılmış olduğu bir pano görür. Resimlerin üzerinde çarpı işarteleri vardır. Aryan Lovely ile Tapki arasındaki bağlantı ne diye düşünürken Lovely’nin gelmek üzere olduğunu görüp saklanır. Aryan saklanırken Lovely, Tapki’nin resmine bakarken zafere çok yaklaşmışken aramızdaki bağlantıyı kimse öğrenmesin diye çabalayacağım der.ask bir ruya 176 bolum ozeti resmi

Aryan eve gittiğinde Tapki ve yanında bir kızın oturduğu resme bakıp bu kız kim diye düşünürken Lovely gelir. Aryan resmi saklayınca Lovely ne saklıyorsun der, Aryan sana sürpriz yapacağım deyip resmi atar. Lovely görmesin diye de onun dikkatini dağıtır.

Tina ise Samar’ı durdurur ama Samar yine hayatın getirdiklerine rıza göstermek gerek der. Dolly ise elinde kağıtlarla Tina’ya gelir ve mutlu olmak için Munna’dan boşanması konusunda telkinde bulunur ama Tina Samar beni kabul etmezken nasıl olur da haya kurarım deyip Dolly’den çıkmasını rica eder.

Lovely, Tapki’nin yanına gelir ve Tina ile Vasu’nun arasının bozulduğunu hatta birbirlerini görmek istemediklerini söyler. Tapki inanmak istemez. Bağlı olduğu sandalyeden sonunda kurtulup eve koşarak gelir ama herkes tapınaktadır.ask bir ruya 176 bolum resmi

Lovely, Tapki’ye bir video izletir. Videoda bir adam Bani’ye bıçak doğrultur. Lovely, eğer geri dönmezsen kızın zarar görecek der. Tapki kabul etmek zorunda kalır ama bu sırada ev halkı gelir. Lovely, Tapki’ye sakın sesini çıkarma der ve başına bir örtü atar. Ev halkına da eski kıyafetlerini verdiği birir olduğu yalanını söyler. Aryan onu dikkatle incelerken Vasu, onun hep iyilik yaptığını över.

Aşk Bir Rüya 13 Ağustos Özeti Tapki Eve Döndü

Lovely kadının Rajo olduğunu, bir yangında yüzü yandığı için yüzünde örtü olduğunu ve konuşma yetisini de kaybettiğini söyler. Ev halkı ona acıyınca Aryan düğün işlerimizde bize yardımcı olsun diye ısrar eder. Lovely çaresiz bu teklifi kabul eder ve onu misafir odasına götürür ve orada yüzünü sakın göstermeye kalka diye uyarır.

Aryan ise Tapki ve Bani’ye ulaşmanın bir yolu olmalı diye düşnüp Tapki’nin köyden geldiğini söylediği Rajo’nun bu sırrı bilebileceğini düşünür. Onun yanına gidip tabağı ters çevirir ve Rajo’nun yüzünü görmeye çalışır. ask bir ruya 13 agustos ozeti resmi

Tapki’nin yüzünü Aryan bir türlü göremez. Tapki ise ailenin sevdiği yemekleri pişirir. Suman gelir ve yemeklerin tadına bakıp bunlar bana Tapki’yi hatırlattı deyince Tapki üzülür. Daha sonra Tapki hıçkırır, Suman su verince hıçkırık geçmez. Bir parça yemek yediğinden geçince Suman şaşırır ve ne tuhaf Tapki de aynı böyleydi der.

Tapki Bihan’ın odasına gidip anılarını hatırlar ve kızımı da alıp gelsen diye ağlar. Lovely gelince Tapki acısından ona tokat atar ama Lovely onu durdurur ve kızını düşün der. Tapki acı içinde durmak zorunda kalır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu