Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 177. Bölüm Özeti 14 Ağustos Lovely Tapki’nin Kardeşi Çıktı!

Aşk Bir Rüya 177. Bölüm Özeti 14 Ağustos. Lovely’nin kim olduğu ortaya çıkıyor. İşte Aşk Bir Rüya 177. bölüm özeti!

Aşk Bir Rüya 177. Bölüm Suman’ın tokat izini Lovely’e sormasıyla başlar. Lovely geçiştirir. Gece olduğunda Samar telefonunda olan Bani resimlerinin silindiğini görür. Annesi gelir ve o resimleri sildiğini artık onun öldüğünü kabul edip hayatına devam etmesini söyler. Samar annesi duygu sömürüsü yapınca en azından deneyeceğine dair söz verir.

Tapki ise Lovely’nin telefonunu bulmak için odaya geldiğinde Aryan gelince saklanır. Hamamböceği gören Tapki korkunca perdenin ardına saklanır. Bu sırada Lovely gelince Aryan, Rajo oda temizliği yapıyordu der. Lovely peki sen neden buradasın diye sorunca Aryan ona bilezik hediye etmeye geldiğini söyler. Lovely ona sarılırken sırıtarak Tapki’ye bakar.ask bir ruya 177 bolum ozeti resmi

Dolly ise Tina’ya gider ve Samar Bani’nin resimlerini sildi yeni bir sayfa açtı kendine der. Tina ise Samar bana Munna ile mutlu olmamı söyledi der. Dolly fark ettirmeden Samar’ın beyaz gömleğini Tina’nın kıyafetlerinin arasına koyar. Tina gömleği görünce şaşırır. Dolly bunun bir işaret olduğunu, Samar’ın hala ona bağlı olduğunu söyler. Tina düşüncelidir. Aryan ise Tapki’ye gelir ve Rajo olduğunu söylesen de ben senin varlığını hissettim deyip örtüyü açınca Tapki ve Aryan göz göze gelir.

Tapki başından geçenleri anlatırken Aryan da Lovely’e inanmadığını ve bulduklarını anlatır. Aryan ve Tapki bir olup Bani’yi kurtarmak için plan yaparlar. Aryan Lovely ile flört etme numarası yaparken yere telefonu koyar. Tapki telefonu alıp Bani’nin yerini bulmak için görüştüğü numaralara bakar. Aryan Tapki tamam deyince düğün öncesi ben çıksam iyi olur deyip Lovely’nin yanından ayrılır.

‘Tapki evdekiler görür diye örtüyü geri taksa da Aryan buna gerek yok der. Çünkü Vasu ve Suman da onun Tapki olduğunu anlamıştır. Herkes ona sarılıp ağlar. Tapki Bani için Lovely’e oyun oynamaları gerektiğinden bahseder. Bundan dolayı olayı polise taşımadan çözmeleri gerekmektedir. Samar ise Bani’nin videosunu görünce onu bulup getireceğim diye heyecanlanır.

Aşk Bir Rüya 14 Ağustos Özeti Vasu Tapki’yi Affetmiyor!

Samar Bani’yi kurtarır. Aryan ise Lovely’e gözlerini kapatıp ellerini vermesini ister ve ona bir sürprizi olduğunu söyler. Mohini gözlerini kapatır, ellerini uzatır.

Aryan ellerini tutar ve gözlerini açmasını ister ve ona Lovely diye hitap eder. Lovely şaşkın halde bu nereden çıktı der. Aryan oyun bitti deyince Lovely Bani elimde der. Ama Bani ve Samar eve gelir.ask bir ruya 177 bolum resmi 2

Lovely şok olurken Aryan neden bu eve geldin diye sorar. Lovely, Tapki’nin ikiz kardeşi olduğunu anlatır.

“Tapki küçükken beni uçurumdan itti, düştüm ama ölmedim. Ailemiz beni öldü zannetti. Bu yüzden beni her yerden sildiler. Büyüdüğünde Tapki kendini suçlu hissetmesin diye beni sildiler, kimsesizler yurdunda büyüdüm, dansçı olup ayaklarımın üzerinde kalabildim, Tapki beni hayatımı aldı. “

der. Tapki şaşırır ve ondan af diler. O zaman çocuk olduğunu bilerek onu itmediğini söyler. Lovely sonunda affeder ve Tapki ile sarılır.

Lovely daha sonra herkesten özür diler ve arada gelip onları ziyaret edeceğini söyleyip gider. Vasu o gittikten sonra Tapki’yi asla affetmeyeceğini söyler ve neden olarak da kızlarının zor durumda olma sebebinin Tapki olduğunu tekrarlar. Tapki ağlasa da Vasu affetmeye niyetli değildir. Tapki’nin doğum günü kutlaması sırasında da Vasu Tapki’ye ona dua etse bile onu affetmediğini tekrarlar.ask bir ruya 14 agustos ozeti resmi

Bani ise annesine kızgın olan Tina’ya Samar ile boşandıklarını söyler ve yarın herkese bunu söyleyebilirim der. Tina sabahı zor eder ve sabah olunca Suman ve Vasu’yu Bani’nin odasına getirir ve onların evli olmadığını kendi gözlerinizle görün diye kapıyı açar. Bani ve Samar aynı yatakta olunca Tina’nın başından kaynar sular dökülür.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. daha yayınlanmamış bölümlerin özeti ve finalinin özeti nasıl yayınlanıyor onu çözemedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu