Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 19. Bölüm Özeti 7 Mart Thapki’nin Başı Belada!

Kanal 7 ekranlarında her gün yayınlanan Aşk Bir Rüya dizisinde Thapki’nin başı Vasundara nedeniyle belada. vasundara bakalım bu düğünü bozmak için ne yapacak? İşte ayrıntılar!

Kına töreni başlar. Kiran ve Aditi, Thapki’nin eline isim yazacaktır. Duruv gülümserken Thapki’nin ellerine Duruv’un ismini yazarlar. vaundara içten içe sinir oluyordur. Suman ve Preeti ise vasundara’nın Thapki’yi gerçekten istediğinden emin olmak isterler.

Kınadan sonra Duruv, Thapki’nin elindeki kınanın rengine bakarak rengi güzel olmuş bu da benim seni ne kadar sevdiğimi gösteriyor der. Thapki utanınca da sen hep gülümse diye utandırır Thapki’yi. Bir sonraki gün haldi töreni vardır.

Aşk Bir Rüya 7 Mart Özeti Vasu’nun Hain Planı

Duruv bu tören boyunca Thapki’yi göremeyecektir. Thapki tören için kadınların bulunduğu alana Vasundara ile gider. Vasu orada önce Thapki’yi konuşturmamayı denese de sonrasında gerçek herkes tarafından anlaşılır.

Vasundara ise sizin gibi cahiller onun ne kadar iyi olduğunu değil konuşmada zorlandığını görürsünüz diye onları aşağılamaya kalkan kadınlara iyi bir ders verir. Thapki sevinirken vasundara bunu ailesi için yaptığını düşünür.ask bir ruya 19 bolum ozeti resmi

Tören sonrasında Vasundara oğluna otellerde baskın olduğunu bu düğün işini bir daha düşünmeyi teklif etse de Duruv kararlıdır. vasundara ise yeni bir planla Thapki’yi başka bir otele gönderir. Thapki yürüyerek giderken Vasundara oğlum için bunu yapmalıydım diye düşünür.ask bir ruya 19 bolum resmi

Thapki giderken Bihan da yaşananların ardındaki gerçeği araştırır. Thapki sonunda otele varır. Vasundara’nın söylediği yere girer ama burası fuhuş işinin olduğu bir yerdir. Adamın biri Thapki’nin elini tutmaya çalışıp bunu beğendim der. Thapki ne olduğunu anlamadan polis baskın yapar. Vasundara ise bu iş burada biter diye sevinmektedir. Thapki çantasını da evde bıraktığı için yanında kimliği bile yoktur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu