Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 20. Bölüm Özeti 8 Mart Bihan Düğünü Engelleyebilecek Mi?

Aşk Bir Rüya 20. bölüm özeti Bihan’ın oldukça ön planda olduğu bir bölüm olacak. Bihan Vasu’nun piyonu haline gelecek. Bakalım neler yapacak?

Thapki fuhuş operasyonunda yakalananlar arasındadır. Ev ahalisi ise Thapki’yi bir türlü bulamaz ve merak içindedir. Vasundara tv haberlerini dikkatle izlemeleri için bulduğu her fırsatta tv açar.

Telvizyondaki operasyon hakkında Dadi böyle insanları gelin diye asla evime adım attırmam utanmaz bu insanlar derken vasu’nun da tam istediği budur ama ne yazık ki kamera bir türlü Thapki’yi göstermez.

Vasu neden göstermedi diye düşünedursun Bihan, Thapki’yi oradan alıp çıkarır. Neden burada olduğunu sorar. Bihan haldi töreni olmasına rağmen onu dışarda görünce takip ettiğini anlatırken Thapki ağlar. Bihan ağladığı için kızar ve birlikte bisikletle giderler.

Aşk Bir Rüya 8 Mart Özeti Bihan Vasu’nun Gerçek Niyetini Öğrendi!

Bihan gittiklerinde de Thapki’nin kuaförden geldiği yalanını söyler. Thapki daha sonra ona doğruyu söyletmediği için kızsa da olan olmuştur.ask bir ruya 20 bolum ozeti resmi

Vasundara Thapki’yi kurtaran kişinin Bihan olduğunu öğrenir. Bihan’a Duruv’un acıdığı için Thapki ile evlendiğini ve buna izin verdiği için de mutsuz olduğunu anlatır.

Analık hakkımı helal etmem bu evliliği durdurmazsan!

diye büyük konuşan Vasu’nun isteğini Bihan kabul etmek zorunda kalır. Bakalım Bihan bu evliliği durdurmak için ne yapacak?

Bihan verdiği sözü tutmak için ilk olarak Paan ile her şeyi konuşur. Paan ikna olunca ona destek olup bu evliliğin gerçekleşmemesini sağlayacağını söyler. Thapki ise yanlışlıkla otele gittiği gerçeğini Bihanın onu kurtardığını anlatır. Duruv Bihan’a teşekkür eder.ask bir ruya 8 mart ozeti resmi

Bihan ise daha sonra bir plan yapar ve evliliği bozmalarsa zarar göreceklerine yönelik bir baskın yaptırır ama sonrasında onları kurtarır. Thapki ip uçlarını takip edip bu işin ardında Bihan olabileceğini düşünür ve bu evliliği durdurmak istediğini fark eder.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu