Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 23. Bölüm Özeti 11 Mart Thapki Gerçeği Öğrendi!

Vee geldik her şeyin ortaya çıktığı bölüme. Thapki Bihan ile evlendiği gerçeğini öğrendi. İşte heyecan dolu Aşk Bir Rüya 23. bölüm özeti!

Vasu ile Bihan konuşurken Duruv ise yıldırımların altında ağlar ve olanlara isyan eder. Bu sırada Vasu gelip onu teselli eder. Birlikte gerçeği söylemek için gittiklerinde Thapki’nin ailesi Thapki’nin açlıktan bayıldığını söyler.ask bir ruya 11 mart ozeti resmi

Duruv ise size önemli bir şey söylemem lazım der ve herkesi şok eden gerçeği Thapki’nin Bihan ile evlendiğini söyler. Thapki ise gözyaşları içinde ateşin yanına gelir ve Duruv yoksa ben de yokum diyerek kıyafetini yakar. Duruv ateşi söndürür ve onu sakinleştirir. Bu olanlar sadece duruv’un hayalidir yani gerçek henüz ortaya çıkmamıştır. Duruv Thapki diye bağırınca ne oluyor diye onu sakinleştirirler.ask bir ruya 11 mart ozeti resmi

Daha sonra Thapki’yi size emanet ediyorum diyerek Duruv ve ailesiyle vedalaşırlar. Gelini karşılama ritüelleri de gerçekleştirilir. Bihan ise kapıda bir şey söylemem gerek deyip af dileyince Duruv daha önce yaptıkları için özür dilediğini söyleyip olayı kapatır.

Ritüeller tamamlanırken Duruv, bir odada Bihan ile hesaplaşır. İkili gözyaşları içinde iken Thapki her şeyden bihaberdir. Ritüeller esnasında yüzük Bihan’ın ayağına düşer. Yüzüğü veren Bihan olur. Her şey devam ederken Thapki odaya gidecektir ama yerde böcek görünce kaçar ve bihan’ın odasına girer.

Aşk Bir Rüya 11 Mart Özeti Thapki Bihan İle Evli! Duruv İle Değil!

Thapki onu her şey için affettiğini söylerken Bihan hatasını düşünür. Bihan vasu ile dertleşirken onları gören preeti bu işin ardında bir şey var diyerek meraklanır. Thapki odada beklerken Duruv da içeri girer. Klimayı açınca Thapki sevinir. Duruv daha sonra üstümü değişeceğim diyerek giyinmeye gider. Thapki de uyuyakalır. Duruv onu görünce dışarı çıkıp ağlar.ask bir ruya 23 bolum ozeti resmi

Annesi vasu ise onu dinleyip teselli etmeye çalışır ve ne olursa olsun gerçeği söylemelisin diye ikna etmeye çalışır. Thapki uyandığında odaya gelen Preeti ve Suman yatağın bıraktıkları gibi olduğunu görüp şaşırır. Thapki’nin babası ise iş konusunda zor anlar ile karşı karşıyadır. Thapki puri pişirme konusunda da sınavı başarıyla geçerken düğün albümüne baktıklarında Suman ve Preeti Bihan’ın Thapki’nin yanında olduğunu görürler.

Duruv da tam o dakikada gelir ve Thapki ile bihan’ın evlendiğini söyler. Herkes şok olur. Baba sinir küpüne döner ve Bihan’a

Doğru mu bu duyduklarım?

diye hesap sorar. Bihan da evet deyip onaylar. duruv’un kekeme bir kızla evlenmesini istemedim der. Vasu huzur içinde çok şükür derken Baba çılgına döner. bir de üstüne albümdeki fotoğrafı görünce herkes daha büyük bir şok yaşar. Dadi ağlar.

Thapki ise odasına gidip gözyaşlarına boğulur. Kekemeliğimden dolayı her şey kötüye gidiyor diye sinir krizi geçirir ve odayı dağıtır. Duruv kapıyı çalsa da Thapki açmaz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu