Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 24. Bölüm Özeti 12 Mart Thapki Evden Ayrılır!

Thapki Bihan ile evlendiğini, evlenme sebebinin ise Duruv’u kekeme bir kız ile evlenmesini önlemek olduğunu öğrendi. Bakalım şimdi neler olacak! İşte Aşk Bir Rüya 24. bölüm özeti!

Bauji Bihan’a öyle bir kızar ki eline silahı alıp seni öldüreceğim der. bihan vurması için beklerken vasu onu durdurur. Ardından da Bihan’a buradan ayrılmasını söyler. Çıkarken de şimdi bu şekilde davranmak zorunda olduğunu söyler. Thapki ise sonunda kapıyı çar. duruv ile ağlarlar. vasu ise olur de yeniden bir araya gelirler diye hala korkmaktadır.

Thapki Bihan’ın yanına gider ve tebrikler sen kazandın, kekeme olduğum için hayatım boyunca herkes güldüğü kişi oldum ama gocunmadım der ve seni asla eşim olarak görmeyeceğim diyerek mangalsutrayı kırar. Daha sonra sindooru da siler.ask bir ruya 24 bolum ozeti resmi

Thapki gözyaşları içinde Duruv’u düşünerek buraya gelin olarak geldim şimdi acı içinde bu evden ayrılıyorum diyerek evden çıkar. Thapki ağlayarak evine gider gitmesine ama orada da Aditi’nin onun hakkında artık Thapki bizim Atmmiz oldu dediğini duyar.

Thapki’nin bunu duyduğunu gören Krishna kalp krizi geçirecek hale gelir. Thapki benim için üzülmeyin deyince biraz rahatlar. Thapki’nin mangalsutra ve sindooru olmadığından neden diye sorgularlar ama Thapki kötü bir rüya gördüm telaşla buraya geldim diye geçiştirir. varun seni bıraksın dediklerinde Thapki kendim giderim diyerek geçiştirir. Thapki çıkar, Duruv da ailesini arar ama Thapki çoktan çıkmıştır. duruv ise durumu anlamasınlar diye bir şey demez.

Aşk Bir Rüya 12 Mart Özeti Thapki’nin Ailesi Gerçeği Öğrenecek Mi?

Thapki tapınağa gidip ağlarken onu Bauji bulup eve getirir.

O benim kızım gibi, Bihan ile yakında boşanacak bu süreçte de gelinimiz olarak değil kızımız olarak burada kalacak!

der. Özellikle de Thapki’nin ailesinin bu durumdan haberi olmaması gerektiğine vurgu yapar. Duruv bu durumdan memnun olup ona desteği için teşekkür eder. vasu ise Duruv ve Thapki’nin yeniden evlenmesine asla izin vermeyeceğini söyler.ask bir ruya 12 mart ozeti resmi

Thapki Bihan ile evlidir ama Thapki’nin ailesi bu durumdan habersizdir. Bihan ve Thapki sahte evlilik hakkında konuşurken Krishna gelmiştir. Neyse ki gerçeği bilmiyorlardır. Onu almak için gelmiştir.ask bir ruya 12 mart ozeti resmi

Thapki ailesinin yanına ziyarete gitmek için hazırlanırken onu Vasu hazırlar. Gittiklerinde Suman düğün fotoğrafından bahsedince Duruv Thapki’ye bakar bakalım gerçeği Thapki’nin ailesi ne zaman öğrenecek?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu