Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 27. Bölüm Özeti 15 Mart Thapki Bihan’a Yemek İkram Eder!

Olay olay olay! Thapki ve Bihan yakınlaşıyor mu? Thapki Bihan’a yemek ikram ediyor hatta tabağında yemek yiyor. Ama neden? İşte Aşk Bir Rüya 27. bölüm özeti!

Thapki ile Bihan arasında yine tartışma çıkınca Thapki yalnız başına yürümeye başlar. Vau onu yalnız bıraktığı için Bihan’a kızar. bihan onu almak için geri döndüğünde Thapki eve gelmiştir. Başı dönüp düşecekken onu Bihan tutar. Duruv eve geldiğinde Bihan ve Thapki çiftini görünce üzülür.

Suman ise aklına koyduğu üzere kömürü Thapki’nin diline koyma derdindedir ki yapar da . Nasıl mı? Thapki’ye verdiği modakın içinde sıcak kömür vardır. Thapki çığlık atarak kömürü yere atar. Duruv endişelenir. Suman ben yapmadım diye inkar eder. Thapkinin kekemesi geçmemiştir.ask bir ruya 27 bolum ozeti resmi

Bihan Baba’dan şüphelenip ona sıcak kömürü yedirmeyi dener. Adam bağırırken ev halkı koşar gelir. Bauji Thapki’ye bunu yapana nasıl ceza vereceğimize birlikte karar vereceğiz der. Thapki bu gün yüzü hürmetine onu affettim deyince adamı bırakırlar. Adam dışarda Suman ile buluşur. Suman adama para verir. Vasu ve Preeti ise olanları görür. Suman özür dilerken Vasu ona kızar. Preeti ve Suman kavgaya başlar.ask bir ruya 27 bolum ozeti resmi

Suman radyoda kekeme sorununu çözmek için 30 gün ağlanmalı dendiğini duyar ve bunu da uygulamaya karar verir. Kömür yakar ve dumanın Thapki’nin odasına doğru tutar. Thapki ise fanı açar. Duman bihan’ın odasına dolar. Bihan yine Thapki’den bilip onun odasına gider ve ona kızar.

İkinci plan olarak çantası alıp rengini soldurur. Thapki çanta konusunda da Bihan’ın intikam aldığını düşünüp ağlar. Suman acır ve yeni çanta alırım der ama Thapki o çantayı babasından aldığını o yüzden değerli olduğunu söyler ve ağlar. Suman ise teselli eder gibi ağlayın rahatlarsınız diyerek amacına ulaşır.

Aşk Bir Rüya 15 Mart Özeti Guru Maa Geldi İşler Karıştı!

Suman amacına ulaşıp ulaşmadığını teyit etmek ister. Aarti töreni için hazırlanan Thapki ise aarti söylerken kayıt yapar. thapki harika söylemiştir ve kekeme hali belli değildir. Ama aarti bitince kekeme başlar. Suman ise Vasu’ya kendini kanıtlamak için Thapki harika aarti söyledi der.

ask bir ruya 15 mart ozeti resmi

Vasu herkesin içinde söylemesini isteyecektir. Suman ve Preeti konuşurken Bihan ses kaydı olayını duyar ve Vasu mutlu olsun diye herkes dinlerken ses kaydını açar. Thapki bunu fark edip kaydı durdurur.ask bir ruya 15 mart ozeti resmi

Thapki kekeleyince yine herkes vasu’yu eleştirir. vasu ise Suman’a fırça çeker. Bu arada eve gelen Guru Maa Bihan ve Thapki’nin evliliklerinin bir yalan üzerine kurulu olduğunu bilmiyordur. Dadi ise Thapki’ye durumu çaktırma diye ricada bulunur.

Thapki mecburen kabul eder. Guru Maa Thapki’den eşine yemek ikram etmesini ister. Guru Maa ardından Bihan’ın tabağında yemek yerse aşklarının artacağını söyler. vasu’nun olanlar çok hoşuna gidiyordur. Thapki söz verdiği için Bihan’ın tabağını alır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu