Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 28. Bölüm Özeti 16 Mart “Senden Hoşlanıyorum!”

Thapki & Bihan aşkı bakalım ne zaman başalaycak derken Bihan ve Thapki aynı odada kalmaya başladılar bile. Bakın Aşk Bir Rüya 28. bölüm özetinde neler olmuş!

Thapki Bihan’ın tabağında yemek yemez. Bahanesine de Guru Maa inanır. Ardından odaya geçen ikili tartışmaya başlar. Bihan ve Thapki’nin sesi müzik açtıkları için duyulmaz.

Ama ne zaman ki şarteller atar tartışma ortaya çıkar. Guru Maa ve Dadi odalarının kapısında onları duyar. thapki 3 ay sonra senden kurtulacağım der. Guru Maa bunu duyunca şok olur ve kızar. Dadi ağlar.ask bir ruya 28 bolum ozeti resmi

Thapki Guru Maa’yı zorda olsa ikna eder. İkna etmek için

Gerekirse onunla aynı odada kalırım yeter ki gitmeyin!

der. Guru Maa kabul eder ve bu sözlerini herkesin içinde söyler. Herkes büyük bir şaşkınlık yaşar. Vasu ise olanlara sevinir.İkili aynı odada kalır.

Sabah Thapki yanlışlıkla Bihan’ın üzerine su dökünce Bihan delirir. Banyoya gideceğim der. Thapki önce ben gideceğim diye atılır. İkili tartışadursun Suman da Bihan’ı düzeltirsek Thapki ona aşık olabilir diye vasu ile konuşur.

Aşk Bir Rüya 16 Mart Özeti Bihan Dayak Yer!

Bihan gazete okurken kekeleyince Thapki hemen onu karşısına alır ve konuşur. Suman ise plan peşindedir. Birkaç adamla konuşur ve Thapki’yi rahatsız etmelerini söyler. Böylece Bihan onu kurtaracak ve Thapki’nin kahramanı olacaktır.ask bir ruya 16 mart ozeti resmi

Preeti bu planı öğrenir.Adamlara gidip Bihan’ın ne kadar sinirli olduğunu, onları yakalarsa kemiklerini kıracağını gösterir. Adamlar korkuyla kaçarlar. Suman’ın planı da çöpe gider. Ama bu defa gerçek bir olay yaşanır. Adamlar Thapki’ye kekeme olmasıyla ilgili laf atarlar. Thapki ve çevresindeki kadınlar bir olup adamları döver. Adamlar kendilerini toplanyıp neden sen değil de bu kadınlar bizi dövüyor korkak mısın deyince Bihan ellerimi yoramam diye dalga geçiyor. Adamlar bunun üstüne Bihan’ı iyice dövüyorlar.

Thapki, Suman ve Preeti ise oradan ayrılır. Thapki eve geldiğince babası ile telefonda konuşur ve iyi olduğunu söyler. Bihan ise yara bere içinde gelir. Thapki de ona kızar ama yarasını tedavi etmekte zorlanan Bihan’ın kendi için yaptığı küçük bir iyiliği hatırlayıp ona yardım eder. Sabah olduğunda Thapki yanlışlıkla küpesini düşürür. Bihan’ın yatağından küpeyi almak isterken Bihan ona Katrina senden hoşlanıyorum diyerek elini tutar. Bihan uyandığında Thapki’nin elini tuttuğunu fark edip tartışmaya başlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu