Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 32. Bölüm Özeti 20 Mart İlk Oruç

Aşk Bir Rüya 32. bölüm özeti Bihan’ın Druv ve Thapki uğruna ölmüş olmayı bile seçmesi ile gündemde olacak. İşte Aşk Bir Rüya 20 Mart özetimiz!

Thapki Suman ve Preeti’yi onun ağzından mektup yazarken yakalar. Herkesin önünde Bihan’ın iyi bir kardeş olduğunu, onlardan da memnun olduğunu söyleyip Bihan ile karı koca olmayacaklarını söyler. Dadi bu işin arkasındaki ismi merak edip kim söyledi onları birleştirmenizi der.ask bir ruya 32 bolum ozeti resmi Vasu ise ismi verilecek korkusuyla utanmadınız mı diyerek tam tokat atacaktır ki durdururlar. Vasu olanlardan dolayı özür dileyip Thapki’ye sarılır. Suman ve Preeti’ye vasu yüzüğü verip olanları sır tutmalarını ister.

druv’u öldürme planları yapan Ghanshyam bu defa da piyon olarak oğlunu seçer. Druv’a durumu haber vermek istediklerinde Druv çoktan ofise gitmiştir. telefonu açan Thapki ise onun tehlikede olduğunu öğrenmiştir. Evden çıkar yolda da Bihan’a haber vermeyi planlar.ask bir ruya 32 bolum ozeti resmi Bihan ise onun intihar etmek için gittiğini düşünür. Thapki telefonu evde unutmuştur. Druv’un ise etrafını çevirirler. Bakalım Druv’u kim kurtaracak! Thapki olay yerine gelir. Thapki de yakalanır. Bihan geldiğinde adamları dövmeye çalışır ama adamlar onu uçurumdan atarlar. Druv ve Thapki Bihan diye bağırır.

Olay yerine polisler gelir. Bir ceset bulurlar. Üzerinde Bihan’ın eşyaları vardır. bihan’ı evde bulamayan Bauji Bihan’ı arar. Telefona Thapki’yi ister. Thapki telefonu açtığında Bauji onu üzdüğü için Bihan’ı mahvedeceğini söyler.ask bir ruya 32 bolum resmi Thapki bir şey diyemeden Bauji druv’la konuşur. Druv Bihan şu an burada değil diyerek konuşmayı sonlandırır. Bauji kuşkulanır. Druv eve geldiğinde olanları anlatınca herkes şok olur. Bihan aslında hayattadır. Paan’a herkes beni öldü bilsin Druv ve Thapki birlikte olsun Benim öldüğümü düşünürlerse yeniden bir araya gelirler der ve bu sırrı saklamasını söyler.

Aşk Bir Rüya 20 Mart Özeti Bihan Yaşıyor!

Bauji olanlardan dolayı hastanelik olur. Dayanamayan bihan oraya gittiğinde Thapki vardır. Thapki onun ölmediğini anladığını söyler ve neden bunu yaptın diye hesap sorar. Druv ise aileye bihan’ın yaralandığını hastanede olduğunu söyler. ask bir ruya 32 bolum resmiBihan ise Druv ve onun yeniden bir araya gelmesi için bunu yaptım der. Thapki tokat atar ve olan oldu evet sevdim ama kader seni ve beni bir araya getirdi, geri dönemem diye ağlar. önce aşka ve evliliğe olan inancım şimdi ise insanlığa olan inancım zedelendi derken Bihan da ağlar. Eve gittiklerinde herkes sevinirken druv Bihan’a ne olmuş diye Thapki’ye bakar.ask bir ruya 20 mart ozeti resmi

Ev ahalisi Bihan ve Thapki için oruç sayesinde bir araya geleceklerine inanır. Thapki de istemeden olsa orucunu tamamlar. ask bir ruya 20 mart ozeti resmiPolisler gelir ve Bihan’ın hile ile evlendiği için şikayet edildi der. Thapki hayır der ve şikayeti yersiz bulur. Bihan ise hadi beni sevdiğini, beni görmeden güne başlayamadığını de itiraf et der. Thapki bakakalır. Peki Bihan’ı kim şikayet etti? Aşk Bir Rüya 33. Bölüm özetinden görüşmek üzere.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu