Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 33. Bölüm Özeti 22 Mart Thapki Gerçeğin Peşinde!

Bihan Thapki’nin orucunu açması için tatlı getirir ve Thapki’den yemesini ister. Thapki tatlıları iter ve durdur şunu, beni kandırarak evlendik ve büyük bir hata yaptık bir de üstüne bunu yapma der. Müfettiş bu sözleri duyup Bihan’ı tutuklar. İşte Aşk Bir Rüya 33. bölüm özeti!

Bauji ne olursa olsun o benim oğlum ve geri getireceğim der. Acaba aç mı kaldı oralarda deyip bir şey yemez. Thapki Bihan’ı ziyarete gelir ve yemek getirir.ask bir ruya 32. bolum ozeti resmi Bihan başta yemek istemez ama bauji’nin de yemediğini yemesi gerektiğini söyleyince hızlıca yer. Thapki aslında iyi biri olduğunu, neden yaptın bunları bana diye gözlerinin çine bakar.

Bihan burası cevap verme yeri değil hapishane deyip onu çıkarttırır. Thapki eve geldiğinde Paan’a Bihan’ın neden bunu yaptığını sorar. ask bir ruya 32. bolum ozeti resmiPaan özür dileyerek söyleyemeyeceğini cevabın albümde olduğunu söyler. Thapki albüme bakaraken Bauji kefaret ödeyerek Bihan’ı çıkarır. Druv ise Bihan yine hata yaptı ve kurtaran Bauji oldu yeter artık der. Bauji de bunu duyar ve üzülür. Bihan odasına gider.

Aşk Bir Rüya 22 Mart Özeti Thapki Resmi Buldu!

Vasu, Paan ve Thapki’nin konuştuğunu Bihan’a haber verir. Vasu telaşla neyin resmi olduğunu Paan’ı arayıp sorar. Paan onu evlenmeye zorladığın resim sayfa 27’de var der. Vasu Thapki o sayfayı görmesin diye panik halde gider. Sayfa 23’te iken yetişir ve albümü yakar.

Madem evliliğiniz sahte neden hafızanı yenilemek istiyorsun, seni kurtarmak için yaktım albümü!

der. Thapki Vasu çıkınca albümün kalan parçarlını anlamak adına üfleyerek söndürür. resimde Bihan’ın yanında birinin olduğunu görür ve Paan’ın bahsettiği kişi bu olmalı diye düşünür. Resmi bir de büyüteçle inceler. ask bir ruya 21 mart ozeti resmiThapki dayanamaz Bihan’ı uyandırmaya çalışırken yatağa düşer. İkili gözgöze gelir. Bihan soruya cevap vermek istemez. Vasu ise daha sonra gelip albümdeki 27. sayfanın olmadığını görünce iyice telaşlanır.

Vasu tedirgin olduğu durumdan bihan’a bahseder. bihan sen endişelenme der. Thapki fotoğrafı analiz ettirmeye karar verir. Bihan onu yolda iken alır. Thapki tapınağa gidiyorum der. ask bir ruya 21 mart ozeti resmiTapınakta dururlar. Thapki üzerine kırmızı şal alır. Ağaç etrafında dönenlerin arasında hangisi Thapki belli değildir. Bihan’ın da kafası karışır. Thapki aslında orada değildir, stüdyoya gitmiştir. Thapki de Bihan da eve ayrı zamanlarda gelirler. Thapki Vasu ile özel olarak görüşmek istediğini söyler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu