Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 34. Bölüm Özeti 23 Mart Bihan Resmi Yaktı!

23 Mart’ta ekranlara gelecek olan Aşk Bir Rüya 34. bölüm özetimiz başlıyor. Thapki elinde kanıtla geldiğini söylediğinde heyecan doruktadır. Vasu’ya dönüp bu eve sen getirdin beni o yüzden Bihan’ın yanındaki kişiyi birlikte açıklayacağız der.

Bihan bakakalır. Bu esnada fotoğraf da hazırlanmak üzeredir. Vasu Bihan’a duygu sömürüsü yapar ve ben gidip her şeyi itiraf edeceğim der. Bihan onu durdurur ve resmi almasına izin vermeyeceğim der. Resmi teslim etmeye geldiklerinde Bihan Thapki’yi oyalar.ask bir ruya 34 bolum ozeti resmi

Thapki kayıp düşecekken bihan onu tutar. Kapı zili çalar. Thapki dışarı çıkar. Thapki resmi almaya giderken vasu yere biber tozu döker.

ask bir ruya 34 bolum ozeti resmi

Thapki öksürmeye başlayınca vasu sen git de yüzünü yıka der. Bihan musluğu açtığında ikisi de ıslanır. Bihan sonrasında neden ona hep iyilik yapmak istiyorum diye kendi kendine sorar. Thapki resmi alır ama resimler karışmıştır. Aile resmini gördüklerinde onları büyük bir sürpriz bekliyordur.

Aşk Bir Rüya 23 Mart Özeti Vasu Yine Muradına Erdi!

Suman çerçeve şeklinde gönderilen resmi açmak üzeredir. Ama Bauji tam açmak üzere olan Suman’ı durdurur. Dadi’nin gelmesini bekleyelim der. Kiran yanlışıkla dokununca resim açılır ama Thapki görmez. Resmi gören vasu olur. Durumu hemen Bihan’a haber verir.

ask bir ruya 22 mart ozeti resmi

Vasu ise kötü düşüncelere dalar ve gerçeğin ortaya çıktığını, Druv’un onu artık görmek istemediğini düşünür. Vasu onu kaybetmemek için bir an önce bu resmi yok eder. Thapki resme bakmaya geldiğinde resmi göremeyince şaşırır.Bihan resmi yakarken Thapki onu görüp neden gerçeği saklıyorsun der. Bihan bana yardım eden Paan’dı der. Thapki inanmaz. Bihan arayıp sormasını ister. Paan doğru deyince Thapki ağlar.

ask bir ruya 22 mart ozeti resmi

Aditi ise kendisine görücü geldiğinde sarhoş hali nedeniyle babasından tokat yer. Sonra Raghav ile buluşmaya gider ama ailesinin bundan haberi yoktur. Gittiği yerde suyun içine ilaç atılmıştır. Birazdan diwakar gelir ve şimdi intikam zamanı der. Kolunu yırtar sonra da onunla selfie çeker. Sabah olduğunda çerçevenin kim tarafından yakıldığını Bauji sinirle sorar. bihan ben yaptım der. Bakalım Aşk Bir Rüya 35. bölüm özetinde Bihan’a nasıl tepki verecekler!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu