Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 36. Bölüm Özeti 25 Mart Shraddha Kim?

Shraddha Vasu için de bir hediye yüzük seçer. Vasu sevinir. Diwakar ise Aditi’ye eğer onunla evlenmezse resimleri gazetede yayınlatacağını söyler. Aşk Bir Rüya 36. bölüm özeti başlıyor!

Druv yüzükleri alınca bu yüzüklerin kendileri için değil Bihan ve Thapki için olduğunu söyler. Bihan ve Thapki yemek yemeye giderler. Bihan içki yarışı başlatınca ikisi de fena halde içer. Dışarı çıktıklarında birbirlerini tutmaya çalışırlar. Komik hallerine rağmen romantik anları da sakın kaçırmayın.ask bir ruya 24 mart ozeti resmi

Thapki ve Bihan içkinin etkisi altında olduklarından komik hallerine devam ederler. Bisikletle eve giderler. Dadi onları gören tek kişi olur. Daha sonra yerde hamamböceği gören Thapki yatakta yatmak ister. ask bir ruya 24 mart ozeti resmiBihan ben de yatacağım deyince yatağı ayırır ikisi de yatarlar. Aditi ise bir çıkmazın içindedir.

Aşk Bir Rüya 25 Mart Özeti Bihan’dan Tepki!

sarhoş olan Bihan ve Thapki birbirlerine yüzükleri de takıp uyuyakalırlar. Uyandıklarında sarhoş halde yaptıklarını hatırlamaya çalışırlar. Limonlu su almak için gittiklerinde yüzükleri taktıklarını gören druv şaşırır. ask bir ruya 36 bolum ozeti resmiOdada ikili yüzükleri çıkarmaya çalışır. Shraddha ise Bauji için hediye olarak bir silah getirir.

Shraddha herkesten güzel tepkiler alsa da Suman ve Preeti’nin ondan hoşlanmadığını fark eder. İkram olarak getirdikleri portakal suyunda buzu alıp onları düşürür. İnek gübresinin üzerine düşen ikiliye Vasu güler. Gelin hanım ise rol yapıp yardım etmeye çalışır. Bihan ise onun ikiyüzlü olduğunu görüp sinirlenir. Karşısına geçip hesap sorar. Thapki yanlış anlamışsın diye gelin hanımı savunur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu