Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 37. Bölüm Özeti 26 Mart Shraddha Thapki’yi Kıskanır!

Aşk Bir Rüya 37. bölüm özeti oldukça hareketli geçecek.  26 Mart’ta ekranlara gelecek Aşk Bir Rüya 37. bölüm detayları sizlerle!

Aditi çaresiz kalınca Diwakar ile evlenir. Eve geldiğinde ağlar. Shraddha, aile fotoğrafı çekerken Bihan ve Thapki’nin yakın durmasını ister. Dadi şimdi eşlere hediye verme zamanı geldi der. druv Shraddha’ya elbise hediye eder. Bihan ben hediyemi sonra vereceğim der. Vasu herkese aarti yapar. Thapki aarti tabağını almaya gittiğinde eli kesilir. Bihan elini bağlamak için shagun chunri ile bağlar. Thapki şaşırırken Dadi ve Vasu sevinirken Druv üzülür.

ask bir ruya 37 bolum ozeti resmi

Aditi’nin ailesi tepki verse de Diwakar onu kendi evine götüreceğini bile söyler. Varun onu dövmek ister. Preeti altın ararmak için dolaba girdiğinde dolaba kilitlenir. Thapki onu kurtarır ve bunu kimin yaptığını bulmaya çalışırlar. Preeti Shraddha’dan şüphelenir.

Aşk Bir Rüya 26 Mart Özeti Thapki’nin Başı Belada!

Shraddha Diwali için temizlik şirketi ayarladığını söyler. Vasu sevinirken Bihan biz bu işleri kendimiz yaparız diye eleştirir. vau o şaka yapıyor diye ortamı yumuşatır. Shraddha dadi için de hediyesini vererek herkesi mutlu etmek ya da başka bir deyişle herkesin gözüne girmek ister. Dadi Thapki’yi övdüğünde ise Shraddha kıskanır. Onun hali Bihan’ın gözünden kaçmaz ve odaya giden Thapki’yi sana zarar vermesin diye uyarır.

ask bir ruya 37 bolum ozeti resmi

Shraddha yine bir yolunu bulup Thapki’ye de zarar vermeye çalışır. Thapki çıktığında Bihan onu takip eder çünkü şüphecidir. Thapki depoya gider. Karanlık olduğu için telefonun ışığını kullanır. Düşmesi için ip gerilmiştir, onu görmeyince düşer. Üzerine kocaman teneke düşecektir. Bakalım Bihan onu kurtaracak mı? Cevabını Aşk Bir Rüya 38. bölüm özetinde alacağız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu