Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 39. Bölüm Özeti 28 Mart Bihan Thapki’den Özür Diler

Aşk Bir Rüya 39. bölüm özeti Shraddha’nın oyunlarına sinir olacağımız anların olduğu bir bölüm olacak. işte Aşk Bir Rüya 28 Mart özeti!

Thapki’nin canı Aditi’nin diwakar ile evlenmesi dolayısıyla çok sıkkındır. Bihan bir yolunu bulup onu gülümsetir. Bir sonraki gün Dadi, Thapki’nin ailesi çok üzgünken diwali kutlamayalım der.ask bir ruya 39 bolum ozeti resmi

Ama Shraddha ve babası gelince karar değiştirirler. Bihan ve Thapki puja yapar. Vasu Shraddha da druv ile aarti yasın der. Shraddha gelir ama Druv gelmek istemez.ask bir ruya 39 bolum ozeti resmi

Sonunda onlar da aartiyi yaparlar. Thapki onları izlerken gözleri dolar. Vasu ise çok mutludur. Aditi ise gözyaşları içinde aartisini yapar. Dışarı çıktıklarında hava fişek gösterisi vardır. Shraddha Druv’un kolundan tutunca Thapki yine üzülür. Bihan bunu fark eder.

ask bir ruya 28 mart ozeti resmiThapkiye havai fişeği ateşlemesini söyler. Thapki ateşler ve korku ile kaçar ama kaçarken kıyafeti takılır ve havai fişek yere düşer. Tam Thapki’nin üzerine gelecektir ki Bihan durumu fark edip onu kurtarır. Herkes başta korksa da ikilinin halleri hoşlarına gider.

Tören sonunda herkes en sevdiği şeyi bağışlayacaktır. Thapki çantasını ve içindeki kitaplarını bağışlar. Druv geçmişe dair ne varsa silmek istiyorum diyerek Thapki’yle anıların canlanmasına neden olan her şeyi bağışlar. Thapki’nin gözleri dolar. Bihan’ın kağıdını açtıklarında Thapki’yi bağışladığını okuyup şok olurlar. Thapki kabul eder. Bihan ben böyle bir şey yazmadım derken Bihan’ın kağıdını değiştiren Shraddha mutlulukla izliyordur olanları.

Aşk Bir Rüya 28 Mart Özeti Thapki’nin Gözyaşları

Thapki bir eşya misali terazi kefesine oturur. Gözlerinde yaş olsa da kabullenir. Bauji inmesini söyleyince Thapki iner. Shraddha ve babası giderler. Bauji neden böyle yaptn diye Bihan’a kızar. Thapki onu durdurur ve benim bu başıma gelenler onun değil kaderin suçu diye ağlar. O kadar kızgınım ki kadere deyince Bauji kadere kızmamalısın diye teselli eder.

ask bir ruya 28 mart ozeti resmiBihan ise evet evlilik nedir bilmiyorum ama kadına saygım var ben yazmadım der. Yine de Thapki’den özür diler. Odalarına geçtiklerinde thapki ayrılmak istediğini söyleyince Bihan elini tutup ben yazmadım diye yineler.

ask bir ruya 28 mart resmiShraddha akıllarına gelince onun kartındaki yazı stili ile o not arasındaki uyuşmaya şok olurlar. Bunu kart oyunundaki mağlubiyetinden yaptığını düşünürler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu