Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 42. Bölüm Özeti 31 Mart Druv Ve Şarada Evlenecek Mi?

Aşk Bir Rüya 42. bölüm özeti Şarada’nın gerçek yüzünü görebileceğimiz bir bölüm umarım diyerek sizleri hemen Aşk Bir Rüya 31 Mart özeti!

Tam Rithvik ile ilgili gerçek ortaya çıkacaktır ki bal arıları gelir. Şarada Thapki’nin kınasının içine bal katmıştır. Bal arıları ona saldıracak diye plan yapmıştır ama arılar hızla Vasu’ya doğru gider. Thapki bunu fark edip Vasu’nun elinden tutup odaya kilitler.ask bir ruya 42 bolum ozeti resmi

Bu defa arılar Thapki’ye saldıracaktır ki Bihan onu kurtarır ama arılar nedeniyle bihan zor anlar yaşar. Arı sokması nedeniyle her tarafı şişen Bihan’a Thapki krem sürer. İyileşmesi için ormandan bir ot alacağını söyler. Şarada ise Rithvik ile ormana gitmiş, onu tuzağa düşürüp ondan kurtulmuştur. Thapki ise ormanda bataklığa düşer ve yardım ister. Bihan ise meraklanıp ormana gider ve Thapki’nin bataklıktan ona seslendiğini duyar.

Herkes Şarada nerede diye merak ederken Şarada bir anda gelir ve arıdan korkup tapınağa sığındığını ve dua ettiği yalanını söyler. Vasu kına töreni devam etsin der. Thapki ve Bihan olmadığını önemsemez. Bihan ise Thapki kurtarır. Yağmur da yağınca ikisi de ıslanır.ask bir ruya 42 bolum ozeti resmi

Kısa bir laf dalaşından sonra Şarada’nın gerçek yüzünü çıkarmak için geri dönerler. Herkes onlara üzerini değiştirmelerini söylerken Şarada kınayı kaçırdınız kusura bakmayın der. Thapki son bir çare Druv’a gider ve sakın o kızla evlenmeyin der. Druv memnun olur ama neden der. Şarada iyi biri değil sadece düğünü durdurun der.

Aşk Bir Rüya 31 Mart Özeti Şarada’nın Amacı

Thapki’den öyle bir kanıt bul ki bu düğün bitsin diye Druv için Thapki yeniden harekete geçer. Şarada onun bir plan peşinde olduğunu anlar. Thapki gerçeği itiraf ettirip kameraya kaydetmeyi düşünür. Şarada’yı odaya kilitler ve gerçeği söyle kimse yok der.ask bir ruya 31 mart ozeti resmi (1)

Şarada var deyip kamerayı alıp kırar ve başlar itiraf etmeye: “Ben ne Druv’u ne de mızmız ailesini seviyorum. Benim amacım ünlü olmak. sevdiğim şey ise onları statüsü!” der. Thapki’nin ikinci planından habersiz olan Şarada her şeyi itiraf etmiştir. Bihan ve Thapki mutludur.ask bir ruya 31 mart ozeti resmi (1)

Bihan ve Thapki sevinçle giderken kameradaki bellek yere düşer. Kameraman da belleği alır. Bu sırada Bauji Thapki ve Bihan’a gelmelerini söyler. Şarada bu bellek olayını da fark eder ve belleği bir yolunu bulup alır. Diğer belleklerin arasına koyar. Thapki’nin kafası karışır hangisi aradığı kaset bulamaz. Bihan da belleğin kaybolduğunu öğrenip telaşlanır. Bakalım Druv ve Şarada evlenecek mi? Cevabını Aşk Bir Rüya 43. bölüm özetinde öğreneceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu